UN D E REDACTIE MURE Conrad-otork Gusto De Klop J. K. Smit L. Smit Zoon Verschure Zo nu en dan hebben wij in Het Zeskant geschreven over de puzzles, die onze mensen moeten oplossen bij het uitvoeren van de bestellingen, die wij van onze klanten krijgen. Over de puzzles, die er opgelost moeten worden, voordat de bestelling is binnengehaald, hebben wij nimmer geschreven. Dat is ook niet zo eenvoudig en dat heeft ook allerlei bezwaren. Maar in dit nummer kunt U er dan toch iets over lezende order voor Mexico, waarop wij doelen, zal nog lang in ons geheugen blij ven door het onnoemelijk aantal puzzles, dat opgelost moest worden voordat het contract getekend was; maar deze order is ook weer een goed voorbeeld van wat de samenwerking tus sen de zes I.H.C.-werven tot stand kan brengen. Onze technici zullen zeker vol belangstelling zijn voor deze nieuwe methode van grondverzet. Daarom is het eigenlijk dub bel interessant, dat in dit zelfde nummer van Het Zeskant een artikeltje verschijnt over hoe het twintig jaar geleden ging bij het opbouwen van tinmolens. Hier kan men duidelijk zien hoe de tijd en de techniek voortschrijdt. Als tragische bijzonder heid moeten wij vermelden, dat de auteur van het artikel Van Toen en Nu, de heer de Munnik, een zeer bekwaam vakman, inmiddels is overleden. Het artikeltje over Vacantieplannen bevat een voorstel en U moet er eens goed over nadenken, of U van dat voorstel gebruik wenst te maken. Wilt U dat doen, dan moet U er wel gauw bij zijn en Uw wensen aan Uw firmaredacteur opgeven. Prettige vacantie.

Het Zeskant | 1949 | | pagina 1