VAN DE REDACTIE ZESKANR Conrad-Stork Gusto De Klop J. K. Smit L. Smit Zoon Verschure Fcisoneelsorgaan van de Industrieele Handelscombinatie Holland, Den Haag We zullen beginnen met U te vertellen wat er niet in dit Zes kant staat. Er staat in dit nummer niets over onze zomer- en vacantiewedstrijd. We dachten dat U er wel zó druk mee bezig zoudt zijn, dat U geen tijd zoudt hebben om er nog over te lezen ook. Denkt er dus aan, dat Ei alles kunt inzen den: tekeningen, opstelletjes, foto's, beschrijvingen over het geen U in de vacantie gezien, gedaan of ondervonden hebt. Er is een groot aantal prijzen beschikbaar en de kansen op een prijsje zijn zeer groot. Van onze vliegende diepboorman (raar klinkt dat, vliegen met diepboren) ontvingen wij een genoeglijk verhaaltje over Venezuela. Wist U, dat U even goed een sjeuïg stukje kunt schrijven over Uw belevenissen dichter bij honk, of op de werf? Probeert U het maar eens en zendt het ons toe. In het Zeskant van Januari kwam in de Vragenrubriek iets voor over ultrasonoor geluid en met veel plezier kunnen we in dit nummer een waardevol artikel afdrukken over de toe passing hiervan. Wij zijn de auteur zeer dankbaar voor deze bijdrage. Mocht het in de vacantie soms een dagje regenen en mocht U dan al klaar zijn met Uw bijdrage voor de vacantiewed strijd, dan kunt U proberen een prijsje te winnen door het kruiswoordraadsel op te lossen. Dat mag U echter ook wel doen als het niet regent. De inzending moet U richten aan Uw firmaredacteur en moet door hem ontvangen zijn niet later dan 15 Augustus. Voor onze mannen in Indonesië is een aparte prijs beschik baar. Hun brieven mogen niet later gepost zijn dan 1 Septem ber. Bij de beoordeling van hun inzendingen zullen we er rekening mee houden, dat de beantwoording van punt 23 vanuit Indonesië niet zo makkelijk is! Bijdragen in de trant van Baggerallerlei zullen wij graag plaatsen, al beslaan zij slechts enkele regels.

Het Zeskant | 1949 | | pagina 1