VAN DE REDACTIE O1. H. C.\A ^\holland/o Conrad-Stork Gusto De Klop J. K. Smit L. Smit Zoon Verschure 3e Jaargang No 12 Personeelsorgaan van da jndustrieele Handelscombinatie Holland, Den Haag December 1949 Het laatste nummer van de derde jaargang; we zijn alweer drie jaar met het Zeskant bezig lezers, en met goede moed gaan wij de vierde jaargang in. Dit nummer sluit op pas sende wijze met een inhoudsopgave van de afgelopen 12 maanden. In het December-nummer van het vorige jaar vond U een inhoudsopgave van de jaren 1947 en 1948. In dit December-nummer vindt U twee dingen: een amuse ment en een monument. Het amusement is vertegenwoordigd door een kruiswoordraadsel, dat op veler verzoek nu eens moeilijker is gemaakt dan die, welke wij tot nu toe gaven. We hopen, dat nu velen zullen meedoen, onder hen alle aarts puzzelaars, en dat de inzendingen zullen binnenstromen. Er zullen weer prijzen beschikbaar worden gesteld en indien er een behoorlijk aantal inzendingen komt, zal er voor gezorgd worden, dat er voor elke werf een of meer prijzen beschik baar zijn. Om de minder geroutineerde puzzelaars niet af te schrikken zullen er ook troostprijzen toegekend worden voor inzendingen, die niet helemaal goed zijn. Komt U er dus niet helemaal uit, zendt dan toch Uw oplossing in. Zij moeten in gediend worden bij Uw firmaredacteur vóór 15 Januari 1950. Het monument, waarop wij -doelden, is de overzichtsfoto van een van de baggermolens met transportbanden in Don- zère (Zuid-Frankrijk). Iedereen zal het met ons eens zijn, dat dit inderdaad de naam „monument" waardig is, een monu ment gemaakt door de Nederlandse baggermolenbouwers, een monument waar vrijwel elke I.H.C.-er aan meegewerkt heeft. In dit nummer verschijnt een nieuwe rubriek: „Kroniek der bedrijven". Het is de bedoeling, indien deze rubriek in de smaak valt, hem elke maand op te nemen. De nieuwe rubriek „Foto's van de maand", waarmede wij in het vorige nummer begonnen, moest zich dit keer met een klein plaatsje tevreden stellen. Echter deed het ons genoegen, dat wij reeds nieuwe foto's voor deze rubriek mochten ont vangen, die wij spoedig hopen te plaatsen. De redactie wenst alle I.H.C.-ers prettige Kerstdagen en een gelukkig Nieuwjaar.

Het Zeskant | 1949 | | pagina 1