UITREIKING KONINKLIJKE ONDERSCHEIDINGEN 94 M. van Vliet, bankwerker, P. Immerzeel, boorder, S. W. Ouwens, fraiser, J. H. Maat, boorder, H. J. Koning, constr. werker, A. Valk, timmerman, C. Lissenberg, draaier, J. P. Pordon, bankwerker, H. Polak, kraanrijder, J. Valk, constr. werker, A. H. Bokhorst, constr. werker, A. M. Aalsma, constr. werker, J. v. Steensel, smid, B. v. Helden, smid, L. A. de Groot, voorman constr. B. Wiegel, voorman-brander, C. v. Nielen, opruimer, C. A. Kruse, constr. werker, L. de Jong, opruimer, P. Molenaar, nagelteller, W. de Bree, vormer, J. P. v. Diggelen, ijzerwerker, A. Onderdelinden, ijzerwerker, P. Lamens, magazijnbediende, C. W. J. Collignon, constr. werker O. Lissenberg, revolverdraaier, A. Franken, metaaldraaier, P. v. d. Giessen, schilder, N. v. d. Brink, constr. werker (50 ja C. Onderdelinden,, mag. bediende, G. Bakker, bankwerker, A. Meyer, constr. werker, (40 jaar) Het was wel een heel bijzondere gebeurtenis, welke op Vrijdag 18 November op onze Werf plaats vond. Het had Hare Majesteit behaagd om aan 38 onzer personeelsleden, die 40 en 50 jaren in dienst van de Gusto waren, de Ere medaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, toe te kennen, nl. in goud: aan de Heren: K. Liebeek, chef afd. Scheeps bouw, 40'-jarige dienst; W. F. de Vos, chef afd. Baggerbouw, 40-jarige dienst. in zilver: aan de Heren: J. de Lange, ass. bedrijfsleider, afd. Mach. bouw, 40-jarige dienst; Th. A. v. Horssen, baas afd. Bruggenbouw, 40-jarige dienst. in brons: aan de Heren: J. Vogelenzang, steker, (40 jaar) J. K. C. Karsseboom bankwerker,

Het Zeskant | 1949 | | pagina 6