J HULDIGING B. VAN HELDEN Dankbetuiging IDEEËNBUS 62 Op 9 Juli j.l. was liet 50 jaar geleden, dat de vuurwer ker B. v. Helden in dienst trad. Het spreekt vanzelf, dat dit uitzonderlijk feit niet onge merkt werd voorbijgegaan. Maandag 10 Juli, zal voor hem wel een dag geweest zijn, die nog lang in zijn her innering zal voortleven, 's Morgens werd hij door de Directie op de gebruikelijke wijze ontvangen en gehul digd, terwijl er 's avonds in de cantine eenzelfde plech tigheid plaats vond. Hier waren het de hazen en colle ga's, die voor de Directie niet wilden onderdoen. De be drijfsleider, de Heer v. Wieringèn, opende de rij van sprekers, die allen unaniem waren in hun woorden van lof voor de jubilaris. Cadeaux en bloemen bekrachtig den het gesprokene. Het zal de jubilaris wel goed heb ben gedaan, toen hij de geheel gevulde cantine zag, ge tuigend van grote belangstelling door zijn mede-arbei ders. Het was jammer, dat er over de feestvreugde een schaduw moest vallen, door het feit, dat de huldiging tevens een afscheid betekende voor de jubilaris, die met pensioen gaat. Wij hopen, dat hem nog veel jaren van welverdiende rust beschoren zullen zijn. Ondergetekende betuigt langs deze weg, mede namens vrouw en kinderen, nogmaals zijn warme dank aan Di rectie, bazen en collega's voor de betoonde sympathie, belangstelling en de mooie geschenken, die zijn jubi leumdag tot een onvergetelijke hebben gemaakt. B. v. Helden. Door verschillende omstandigheden heeft het vrij lang geduurd alvorens een beslissing over de ingezonden ideeën kon worden genomen. Enkele ideeën konden nog niet behandeld worden in verband met het vervaardigen van de nodige tekeningen, enz. Men zij echter gerust: alles wordt degelijk onderzocht en behandeld. De volgende premies werden door de Directie toe gekend 'M f 25.aan H. J. Landzaad voor bijtel met twee snij- kanten, waardoor heen en weer schaven mogelijk is; ƒ25.aan H. J. Koning voor het buigen van kabel banen door middel van een handwals; ƒ.25.aan D. de Grave voor het maken van twee branders op brandmachine, welke op zichzelf komen te staan en elke brander apart bediend kan worden; ƒ5.aan J. Pordon voor het perforeren van verdeel- bodems; 2.50 aan J. D. Roozen voor verbeterde methode voor het inzetten van glas in patrijspoorten; f 10.aan J. Tieleman Slikkerveer) voor steekram bij het buigen van hoekstaal, enz. Het inzenden van ideeën wordt ten zeerste op prijs gesteld, ook die, waarvoor geen premie kon worden toegekend.

Het Zeskant | 1950 | | pagina 6