Dankbetuiging Sprekende cijfers EEN AUTOTOCHT GEPENSIONNEERDEN Totaal 15 (5) 21 (6) 16 (6) De tussen haakjes geplaatste cijfers betreffen Slikker veer. Bij de 175 ongevallen werden de volgende letsels vast gesteld Hoofd en gelaat 7 Ogen 46 Romp 11 Armen 7 Handen en polsen 22 Vingers 43 Benen 19 Voeten en enkels 15 Tenen 5 Totaal 175 Het aantal ongevallen is nog veel te groot. Erger is, dat ze voor een groot deel te wijten zijn aan onvoorzichtig heid en het verwaarlozen van de veiligheidsvoorschriften. Helpt allen mee om het ongevallencijfer zo laag moge lijk te houden. Het is ook Uw belang! Voor de gezellige autotocht, die de gepensionneerden van de Werf Gusto op Woensdag mochten ondernemen naar 't mooie Vogelpark en de Reewijkse plassen, zijn wij de Directie zeer dankbaar. Ook Mej. Heijnen danken wij zeer, benevens de verpleegster. Wij hebben volop ge- Totaal aantal ongevallen over het 2e kwartaal 1950: April 34 Mei 73 J uni 68 Totaal 175 Na de oprichting van de Personeelsvereniging „Gusto Slikkerveer" in Maart 1950, werd al dadelijk begonnen met het organiseren van een autotocht. Veel moeite en Ongevallen, welke staking van het werk tot gevolg had den: April Mei Juni Korter dan een week 6 (4) 8 (4) 7 (2) Korter dan een maand 9 (1) 12 (2) 8 (4) 1 maand of langer 1 1 Blijvend letsel Op Woensdag 30 Augustus, maakten onze „oudjes" (niet kwaad worden bij dit woord) een uitstapje naar Vogelpark „Avifauna" en de Reewijkse plassen. Het werd dus rijden en varen, maar ook.... uitrusten plus eten en drinken op z'n tijd. Bovenstaande foto's tonen dit aan. Wat zou die nou uitgespookt hebben, die met de politieboot weggebracht wordt? Die foto is ons niet duidelijk. Over het tochtje zelf behoeven we verder niets te vertellen. Dat was ,,af". Dit blijkt ook uit de ons toegezonden dankbetuiging, welke hieronder volgt. noten; het was ook zo mooi, zodat deze dag ons lang bij zal blijven. Mevr. H. Landzaad-v. Gulik. Mevr. v. d. Graaf.

Het Zeskant | 1950 | | pagina 6