Wij vieren Feest HULDIG1NG IC. LIEBEEK prachtige geschenken en veel bloemen, waarbij Mevr. Liebeek niet werd vergeten. Als accent op dit bijzondere jubileum werd de heer Lie beek en zijn familie door de Directie een intiem diner aangeboden. We hopen, dat deze dag voor de jubilaris en zijn ge zin als een onvergetelijke herinnering bewaard moge blijven. Wij vieren feest!! Voor Krijn het meest. 50 jaar Achter elkaar, 't Is welgezeid Een hele tijd. Droeg vroeg zijn kruis, Was hulp in huis. Toen kwam de keer: Slikkerveer Per abuis Op 't kantoor in de kluis. In 't werk veel zin, Dekker zei, D'r zit wel wat in Studie gejacht, Kennis is macht; Late trein, pont of boot, Inspanning groot! Nooit gemord, Wel slaap te kort. In Zwijndrecht blijven zitten Op 't politiebureau pitten; Toch altijd tevree. 't Was de onderste tree. Werkte fel, Promotie ging snel, Bouwde in 't groot Wel een hele vloot. Van molen tot schuit, 't Plezier ging er nooit uit. Bouwde ook mee 224 M.O.P. Veel zorg, gehakketak, Verhaalschijf, kettingbak. Viel achteraf mee, Oplossing O.K. Nu nog m'n wensen Aan U beste mensen: 'k Hoop dat U na dezen Nog heel vaak verjaart, Nog lang voor gezin en Bedrijf wordt gespaard. F. Het was op 29 October 50 jaar geleden, dat de heer K. Liebeek, chef van de Afd. Scheepsbouw, als jongste bediende in dienst trad bij de Werf Gusto. Dit opmerkelijke feit was aanleiding, dat de jubilaris op Zaterdag, 27 October, op grootse wijze werd gehul digd, eerst door het beambtenpersoneel en daarna door de Directie. Tijdens de huldiging door het personeel werd het woord gevoerd door de heer de V os, als oudste chef namens het personeel, de heer H. Conijn namens de Afd. Staal bouw, de heer Stapels, namens de Machinefabriek, de heer Bosdijk namens de Afd. Scheepsbouw, de heer Meijers, voorzitter van de Fabriekskern, namens de ar beiders en de heer Dekker, die de eerste chef van de jubilaris is geweest. Het is in dit bestek niet mogelijk al het gesprokene weer te geven. Laten we volstaan met te zeggen, dat uit de lof, welke de heer Liebeek door de verschillende spre kers werd toegezwaaid, duidelijk naar voren kwam, dat hij niet alléén om zijn grote capaciteiten en werklust, maar ook om zijn menselijkheid werd gevierd. Tenslotte wist de heer Liebeek, hoewel bewogen, in een geestige speech zijn dank uit te brengen. Bij de huldiging door de Directie werd de jubilaris door de heer N. Conijn Sr. op de hem eigen, prettige wijze toegesproken. Mr. G. M. Hovingh sprak namens de Ned. Mij. voor Nijverheid en Handel en overhandigde hem de gouden medaille en oorkonde van deze Maatschappij. Het spreekt vanzelf, dat het gesprokene werd onderstreept door

Het Zeskant | 1950 | | pagina 6