FOTO'S KRUISWOORDRAADSEL Kerstmis 1950 van de maand In het Gusto-nieuws werd onze aandacht vooral getrokken door een artikeltje over het laboratorium van Gusto. Be halve het laboratorium van de I.H.C. te Delft heeft Gusto nog een eigen laboratorium. Hier houdt men zich vooral bezig met het onderzoek der materialen, zoals ijzer en staal. Trekvastheid, buigvastheid en hardheid van platen en spanten zijn uiteraard bepa lend voor de kwaliteit van het product. Het laborato rium van Gusto verschaft de gegevens die ertoe kunnen dienen dat die kwaliteit zo hoog mogelijk wordt opge voerd. De kernleden van „De Klop" hebben een trip gemaakt naar het laboratorium in Delft. Zij hebben zich daar kunnen overtuigen van de belangrijkheid van de proef nemingen en de nauwgezetheid, waarmee deze te Delft Ja, lezers, we eindigen het oude jaar goed en we be ginnen het nog beter. Op een losse bijlage van dit num mer vindt U een puzzle die de Hr. Vester een van onze collega's van Werf Gusto heeft gemaakt. Het zal een hartig kluifje zijn, waar TJ een paar don kere avondjes mee zoet kunt zijn. Wij raden U alvast van tevoren aan om ergens een woordenboekje op de kop te tikken. Maar zet U schrap en doe Uw best. De redactie looft twee prijzen uit per werf. De eerste prijs bedraagt tien gulden, de tweede prijs vijf gulden. De prijzen worden overhandigd aan de beste en de een na beste oplossers. Bij gelijkwaardige oplossingen wordt er geloot. Om in te zenden hoeft U dus niet altijd een honderd procent goede oplossing gevonden te hebben. Het kan immers best dat op Uw werf niemand deze heeft. En de beste wint! Inzending staat open tot 20 Januari. Oplossingen bij voorkeur inleveren op de bij „Het Zeskant" verstrekte tekening. Inleveren bij Uw firmaredacteuren. verricht worden. De wandelsportvereniging van „De Klop" is voor de wintermaanden ondergedoken en heeft de gezelligheid tot haar devies gemaakt. De activiteit van deze vereniging wordt door Gédégé, de Klopse dichter, bezongen in een vers. Hierin lazen wij tot onze schrik mogen wij wel zeggen dat ze voor het opzoeken van die gezelligheid vrij moeten vragen van vrouw of ver loofde. Voor ons, Don Juans die wij zijn, geen gezellig heid zonder onze-eigen-vrouw. Probeer het eens, Klop pers! Regeringsgebouw in Bandung H. J. Albers Gusto) Molens van Kinderdijk Ir. De Groot (J. K. Smit)

Het Zeskant | 1950 | | pagina 5