FAMILIEBERICHTEN JUBILEUM J. C. MEEUSE Doktersbriefjes Fietsenstalling Jubileum Dankbetuiging Geboren op: 24 Oct.: Geertruida Johanna Maria, dochter van M. H. Caris en P. C. Hoeben; 27 Oct.: Petronella Josephina Antonetta, dochter van C. v. d. Spek en P. Vermaas; 28 Oct.: Adriana Maria, dochter van M. de Koning en M. de Nijs; 28 Oct.: Johan Antoine Jozef, zoon van M. H. Peer en J. P. G. v. Uden; 19 Nov.: Sara, dochter van C. L. H. Winkelman en J. C. Köneman. Onze hartelijke gelukwensen aan de ouders. Gehuwd op: 8 Nov.: J. Eikenbroek met J. J. v. d. Klift. Aan de jonggehuwden onze welgemeende felicitaties. De Heer J. C. Meeuse herdacht op 1 December het feit, dat hij voor 25 jaar in dienst van de Werf Gusto trad. De loopbaan van deze jubiaris kenmerkt zich door flink aanpakken. Op deze wijze was het hem mogelijk vanaf de onderste sport op te klimmen tot zijn huidige functie van constructeur bij het Projectenbureau. De huldiging vond op de bij ons gebruikelijke wijze plaats, eerst door de collega's en daarna door de Directie. De Heer Albers sprak namens de Projectenafd. en de Het is bekend, dat degenen, die naar hun huisarts gaan, vooraf bij de Sociale Afd. een doktersbriefje moeten halen. Nu gebeurt het natuurlijk wel eens, dat iemand plotseling naar de dokter moet en dus de vorige avond geen doktersbriefje heeft kunnen halen. In die gevallen zal het doktersbriefje achteraf uitgeschreven kunnen worden, als de betrokkene het recept of de daarop ver kregen medicijnen toont. Het gebeurt echter ook wel, dat iemand 's morgens gewoon aan het werk gaat en nog voordat iemand op de sociale afd. aanwezig is (dus vóór kwart over acht) naar de dokter gaat. In die gevallen kan de betrokkene toch een doktersbriefje krijgen en wel in de Verbandkamer. Laat men er om denken, in zulke gevallen een briefje bij de verband- meester te gaan halen. Het voorkomt dikwijls moeilijkheden bij de uitbetaling. Heer Figee namens de P. V. Bij de officiële ontvangst in de Directiekamer werd de jubilaris door de Heer N. Conijn Sr. toegesproken. De toespraken werden onderstreept met het aanbieden van practische geschenken. Voor mevrouw Meeuse, die momenteel in het ziekenhuis is opgenomen, werd een fruitmand aangeboden. WD hopen, dat de Hr. Meeuse aangename herinne ringen aan deze dag zal behouden en dat hij nog vele jaren zijn werkzaamheden mag blijven vervullen. Er is bij de Werf een fietsenstalling, waar iedereen, die een fiets bezit en bij Gusto werkt, deze kan stallen. Er zijn daar ook een normale in- en uitgang en paden lus sen de fietsenrekken. Deze zijn echter niet berekend op fietsend publiek. Toch fietsen er velen op die paden en zo naar buiten en omgekeerd. Men heeft dit willen be letten door voor de ingang een obstakel aan te brengen, maar daar stoort men zich niet aan. Men rijdt lustig over die drempel en op de paden, het kan niet schelen, of men er andere mensen mee hindert. Het komt hier door wel eens tot brommen en schelden, of soms nog erger. Vrienden, dat is fout! Dat moet anders worden! Dus voortaan af en opstappen bij het hek. Ik hoop dat deze regels er toe bij zullen dragen, dat het „verkeer" bij de Gustostalling een beter verloop zal krijgen. Dan zou ondergetekende tevreden zijn. G. v. d. S. Op 10 November herdacht de Heer Jacobus de Wit, Kraanrijder, dat hij 25 jaar geleden in dienst van de Werf Gusto trad. Hij werd op de gebruikelijke wijze door Directie en col lega's gehuldigd. Wij hopen dat het de jubilaris gegeven moge zijn nog vele jaren toe te voegen aan het reeds bereikte cijfer van 25. Ondergetekende betuigt langs deze weg zijn welgemeende dank aan de Directie, bazen en collega's voor de blijken van belangstelling, betoond bij de viering van zijn 25- jarig jubileum. J. de Wit.

Het Zeskant | 1950 | | pagina 7