HENGELCLUB „GUSTO" cd-jóckeicl Onze club werd plm. 6 maanden geleden opgericht en nu kregen we voor 't eerst een aanzoek om mede te dingen in een driekamp „Ned. Kabelfabriek Groote en Vliet Gusto". De prijzen zouden bestaan uit: le prijs: een beker; 2e prijs: een tak; 3e prijs: een medaille. Het weer was bij de eerste twee wedstrijden niet best, veel regen en wind en bij de derde was het water minder geschikt. De N.K.F., die met de meeste deelnemers uitkwam, won de eerste prijs; Gusto de tweede en Groote en Vliet de derde. Daar Gusto in alle wedstrijden het minste aantal deelnemers had, mag het bereikte resultaat gezien worden. De voorzitter van de P.V., de Hr. Bakker, reikte met een toepasselijk woord de prijzen uit. Hij dankte ook de controleurs voor de bewezen diensten. Onze voorzitter, de Hr. Zoeteman, dankte de directie en verder allen die hadden meegeholpen om het concours te doen slagen en reikte daarna de persoonlijke prijzen uit. Onze leden, de heren Onnink en Zondervan waren resp. le en 3ë prijswinnaars. MARIS (Secretaris) We schrijven vandaag 30 December 1950, de datum waarop een aantal Gusto-getrouwen, nl. T. Kraaijeveld, K. W. Schwagerman, L. Schilt, v. Steensel, L. Visser, A, Meyer, P. v. d. Giessen en C. v. d. Gaag. met pensioen gaan. Laten we hier niet achteloos aan voorbij gaan. Voor de meesten hunner is het immers een harde noot, omdat het nu eenmaal niet licht valt afscheid te nemen van het dagelijks werk. Hoezeer de vrijheid hen ook toelacht, ze zijn er een beetje huiverig voor, terwijl onwillekeurig toch ook even de gedachte opkomt: ik ben afgeschreven, tel niet meer mee. Dat is echter niet juist! Wij jongeren, weten, dat ze een plaatsje vrij maken, dat weer goed bezet moet worden. Wij zijn dit aan onze „oudjes" verplicht. We zullen hebben te zorgen minstens te worden wat zij waren: werkzaam en plichtsgetrouw. Dat zij niet zonder meer „afgeschreven" werden, is wel duidelijk geble ken door de warme wijze, waarop hun collega's afscheid van hen na men en dit werd nog duidelijker onderstreept door de woorden, welke Mr. H. Smulders sprak tijdens een afscheidsbijeenkomst. De samenkomst droeg meer een genoeglijk, dan een officieel karakter. Er werden door de scheidenden aardige beelden van vroeger opgehangen en men vergeleek de dagen van weleer met die van thans. Dat zij nog lange tijd van een welverdiende rust mogen genieten is onze welgemeende wens. 6 (0)

Het Zeskant | 1951 | | pagina 12