1dankbetuigingen WONINGNiEUWS Met deze betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan Directie, bazen en beambten, voor de grote belangstelling en de prach tige cadeaux. mij op mijn 25-jarig jubileum aangeboden. J. C. MEEUSE. Hartelijk dank wordt aan de Directie gebracht door de gezamenlijke ont vangers van een Kerstpakket. Dit werd door hen ten zeerste gewaardeerd. Langs deze weg, betuigen wij onze welgemeende dank aan de Directie en personeel van de N.V. Werf Gusto voor de vele blijken van belang stelling en medeleven, betoond bij het overlijden van onze lieve Man, Vader en Grootvader. D. DE VRIES namens de familie Wed. DE VRIES-KLANDERMANS 1. Bov.woning Strijense str., R'dam, 3 ka. keuken te ruilen voor woning in S'dam. 2. Bov.woning, Persoonsstr., R'dam, 3 ka. keuken, zolder te ruilen voor woning in Schiedam. 3. Woning Voltastr., S'dam, 3 ka. keuken tuin te ruilen voor groter huis. 4. Ben.huis, Maasdamsestr., S'dam, 2 ka. doorloop, keuken te ruilen voor groter huis. 5. Bov.huis, Rijnstr., S'dam, 6 ka. keuken, 2 waranda's te ruilen voor ben.woning met 4 ka., keuken en tuin. 6. Bovenhuis, Pendrechtsestraat, S'dam, 5 ka. keuken, vliering te ruilen voor ben.huis met 4 kamers. 8. Ben.huis, Rozenburgstr., S'dam 3 ka. te ruilen voor huis in R'dam-Z. 9. Ben.huis, Singel, S'dam, 3 ka. woonkeunen, zolder te ruilen voor groter huis met 3 sl.k. 10. Ben.huis, Leibnitzstr., 4 ka. keuken, douche-cel, kelder, tuin te rui len voor woning in Den Haag. 11. Vrij huis, Nassaustr., Slikkerveer, 5 ka. keuken, bijkeuken, vliering, voor- en achtertuin, loods te ruilen voor huis in Schiedam. 12. Woning Huismanstr., S'dam, 5 ka. keuken, kelder te ruilen voor groter huis liefst in West. 13. Bov.woning, Slikveld, Dordrecht, 4 ka. keuken te ruilen voor woning in Sclredam. 14. Vrije woningen in Gorinchem te ruilen voor woningen in Schiedam. Men wordt verzocht event, wijzigingen, nieuwe opgaven enz. dadelijk ter kennis te brengen aan de AFD. PERSONEEL. 8 (0)

Het Zeskant | 1951 | | pagina 14