doen in het nieuwe jaar? Behalve de orders welke in aanbouw zijn, heeft de I.H.C. ook nog enige orders in portefeuille, zoals dat heet. Deze orders in portefeuille zijn natuurlijk een zeer belangrijk bezit, want zij garanderen werk voor een periode die over enige maanden gaat aanbreken. Een paar van de laatste orders willen wij. hier voor U opsommen: CO 147 is een bebakeningsvaartuig voor Indonesia, CO 148 t.m. CO 155 zijn snijkophopperzuigers, vier stuks met bijbehorende pijpleidingen voor Rusland; CO 156 t.m. 160 zijn vijf motorpassagiersboten voor Tur kije; CO 164, 172 t.m. 176 zijn verschillende bakken o.a. voor Frank rijk; CO 163 is een drijvende bok; CO 167 en 168 zijn snijkopsleep hopperzuigers voor Mozambique in Portugees Oost-Afrika; CO 169 is een snijkopzuiger voor Nederland en CO 171 is een stationnaire emmer baggermolen voor Nederland. U ziet er is nog werk in voorraad, maar onder de huidige omstandig heden valt het vaak niet mee de orders in de wacht-te slepen. Het is niet zo dat deze kant en klaar bij de Directie op tafel worden gelegd. Om een order te krijgen moet veel werk verzet worden en in de toe komst zal het nóg moeilijker worden. Wanneer de wereldvrede bewaard zal blijven, waarop wij goede hoop behouden, zal de I.H.C. Holland zijn verkooporganisatie uitbreiden, en verbeteren. Door het handhaven van de kwaliteit, zo mogelijk verkor, ting van de levertijd en het voeren van een uitgebreide reclame zal alles gedaan worden om zoveel mogelijk orders naar ons toe te halen. En de Nederlandse deviezenpot zal er goed garen bij spinnen. 4

Het Zeskant | 1951 | | pagina 4