^^Dankbetuigingen 18 Juli 1951: Pieter, zoon van C. H. Vorstenbos en A. A. Veldheer; 22 Juli 1951: Eligius, Johannes, Arnoldus, zoon van A, F. Nouweld en C Koning; 23 Juli 1951: Aplonia, dochter van A. G. Uittebogaard en C. v. Tilborg; 28 Juli 1951: Leender Christiaan, zoon van J. Kranendonk en C. T. de Heer; 30 Juli 1951: Dirk Leendert, zoon van L. M. v. Rij en J. Klok; 30 Juli 1951: Maria Lena, dochter van P. B. v. d. Kolk en M. L. Klop; 1 Aug. 1951: Elizabeth, Alida, dochter van Z. de Groot en H. M. Bonte; 2 Aug. 1951: Gerardus Alfonsus, zoon van W. A. Egging en M. L. Smit; 4 Aug. 1951: Rudolf, zoon van A. P. C. Wigmore en G. Wagenaar; 6 Aug. 1951: Jannigje, dochter van F. v. Dooijeweert en D, Smits; 12 Aug. 1951: Leendert, zoon van J. H. de Ruiter en T. Sudmeier, 13 Aug. 1951: Abra Maria, dochter van J. M. F: Waterreus en J. Vink; 17 Aug. 1951: Wilma, dochter van W. Dijkhuizen en P. M. Verhagen; 20 Aug. 1951: Bertus Johannes, zoon van C. Bakker en J. J. Vahl; 23 Aug. 1951: Gerardus, zoon van A. P. den Hollander en G. Schouten. Onze welgemeende gelukwensen aan de gelukkige ouderparen! Voor de vele bewijzen van hulde, die ik ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum op 1 Augustus j.l. van Directie, chefs en collega's mocht ont vangen, benevens voor de mooie geschenken, zeg ik allen, ook namens mijn vrouw, hartelijk dank. A. Verheul. Langs deze weg betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn welgemeende dank aan Directie, chefs en collega's, alsmede aan de Kern en de Tarief commissie. voor de ontvangen huldeblijken en mooie geschenken ter ge- leqenheid van mijn 40-jarig jubileum op 24 Juli j.l. P. Godee. Met deze betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan allen voor de waarderende woorden, welke bij zijn afscheid werden gesproken en het waardevolle qeschenk, dat hij in ontvangst mocht nemen. C. A. Kruse. Ondergetekende voelt zich geroepen langs deze weg zijn hartelijke dank over te brengen aan Directie, chefs, bazen en overig personeel voor de qrote belangstelling ondervonden bij zijn afscheid van de werf Gusto op 17 Augustus jl. en ook voor de vele en fraaie cadeaux, welke hem op deze dag zijn aangeboden. j A Middendorp. Het is mij een behoefte aan allen, die met hun hartelijk medeleven mijn bezorgdheid hebben verlicht bij de verwachting en geboorte van mijn dochter Ria, hartelijk dank te zeggen. Waterreus. Ondergetekende betuigt hiermede, mede namens zijn vrouw en kinderen, aan Directie chefs, bazen en collega's zijn hartelijke dank voor de vele bewijzen van belangstelling en zeer prachtige geschenken, ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. Th y Loenhout 76 (0)

Het Zeskant | 1951 | | pagina 14