FOTO1 iZESKANT- FOTO WEDSTRIJD I 1951 Toekenning van de lezersprijs In de maanden Mei, Juni, Juli, Augustus en September is maandelijks door de Redactie van „Het Zeskant" één foto uitgekozen als Foto van de Maand (prijswinnaar) en één foto voor de omslag van „Het Zeskant (geplaatst voor de lezerswedstrijd). Dat zijn samen tien foto's waarvan de laatste twee een plaatsje zullen vinden in „Het Zeskant" van October a.s. Ook de andere acht foto's zullen daarin opnieuw worden afgedrukt, voor zien van een motto en een nummer. Het is de bedoeling dat de lezers samen de foto uitkiezen welke volgens hen in aanmerking komt voor de hoofdprijs in de Zeskant Fotowedstrijd 1951. De prijs voor de Foto's van de Maand zal bedragen ƒ5,voor iedere foto, de hoofdprijs toegewezeu door alle lezers tesamen zal bedragen 10,—. Om de lezers een beetje aan te moedigen stelt de Redactie twee beloningen beschikbaar, ieder van 7,50 welke verloot worden onder die lezers die de juiste prijswinnaar hebben opgegeven. Het meedoen aan deze lezerswedstrijd is heel eenvoudig. U vermeldt op een briefje Uw naam, adres, werfnummer en het motto en het nummer van de foto die U het mooiste vindt. De ingebrachte geldige stemmen worden geteld. De foto die de meeste stemmen krijgt, wint de hoofdprijs. Lever Uw stem nog vandaag in! (Hij kan ƒ7,50 waard zijn!). reddingboten, schoorstenen, stuurhuizen, scheepsmeubelen, loop bruggen, tanken, toegangsdeuren, golfmeters, geluiddempers, torsie- meterkasten enz. enz. Een grote verscheidenheid, zoals U ziet. Door dit alles werd een belangrijke ervaring op dit gebied verkregen; een ervaring, die ook voor de andere I.H.C.-bedrijven van groot nut kan zijn. 107

Het Zeskant | 1951 | | pagina 19