leiding, Ververs, namens Gusto-Mijnbouw Geleen, van Dijk, namens het Dorusfonds, de Ruiter, namens het personeel, dat onder Bs. Middendorp ressorteerde, Wink, namens de P.V., Meijer, als oud-collega, een directeur van de onafhankelijke Sleepdienst en een kapitein van deze dienst. De sprekers deden hun woorden vergezeld gaan van mooie geschenken. Bs. Middendorp dankte zichtbaar bewogen voor de gesproken woorden, de mooie geschenken en de grote belangstelling. Hij zei, dat het hem boven 't hoofd was gegroeid en dat hij dit alles niet had verwacht. In aansluiting op de afscheidsplechtigheid werd een voetbalwedstrijd ge houden tussen twee elftallen, één samengesteld uit bazen van de Scheeps bouw en één uit bazen van de Machinefabriek Als scheidsrechter fungeerde Bs. Middendorp. Mogelijk, dat de uitgeloofde prijs, bestaande uit een bekende Schiedamse lekkernij hierop van invloed was, want de beide elftallen vochten als leeuwen voor de overwinning. Hierdoor ontstonden de dolste situaties en moest Bs. Middendorp verwoed zijn fluit bespelen. Uitgevloerde spelers werden met 'n flinke plens water weer op de been geholpen, brillen sneuvelden, dikke buiken werden ingedeukt. Het was 'n strijd van de bovenste plank en langs het lijntje loeiden de toeschouwers van onvervalst plezier. Het eindresultaat was een 11 gelijk spel. Strafschoppen beslisten het pleit tenslotte in het voordeel van de Machinefabriek. De andere morgen viel het op, dat veel bazen bij het lopen pijnlijke ge zichten trokken (0) 71

Het Zeskant | 1951 | | pagina 9