jubileum P. C. Albers huldiging bereid door Directie, chefs, bazen en collega's. De sprekers lieten hun waarderende woorden vergezeld gaan van mooie geschenken, terwijl hij namens de Mij. voor Handel en Industrie het vererend getuig schrift en de medaille in ontvangst mocht nemen. Wij twijfelen er niet aan, of de belangstelling en waardering, welke hij bij deze gelegenheid ondervond, zal bij de jubilaris in aangename herinne ring blijven voortleven. Het was druk in de kantoorcantine op 1 October 1951, toen de Heer P. C. Albers, vergezeld van zijn echtgenote, werd binnengeleid teneinde te wor den gehuldigd voor het feit, dat hij 25 jaar geleden in dienst van Gusto trad. Daar de Heer Albers uit de aard van zijn functie als chef van het Pro jectenbureau minder d'an anderen met het personeel in aanraking komt, zal de grote belangstelling hem zeer zeker vreugde hebben bereid. Dit is immers een bewijs, dat men zijn symphatieke figuur zeer waardeert. Dit bleek ook uit de woorden, welke tot hem werden gesproken, onder streept door een geschenk onder enveloppe. Na deze huldiging door chefs en personeel vond' de gebruikelijke ontvangst door de Directie plaats. Ook hier werden woorden van veel waardering gesproken en hem een herinneringsgeschenk en oorkonde aangeboden. Var- de My. voor Handel en Industrie mocht hij de legpenning en-het vererend getuigschrift in ontvangst nemen. Wij menen wel te weten, dat de jubilaris een prettige herinnering aan deze dag zal bewaren en wensen hem het beste toe voor zijn verdere toekomst. 88 (0)

Het Zeskant | 1951 | | pagina 10