II I El VEEl Hengelvereniging „G U S T O" Sportclub „G U S T O" k.-AUiA Onze vereniging heeft op 15 Aug. j.l. haar laatste wedstrijd gevist voor het kas-concours. Hiervoor werd in totaal 3 keer gevist. De strijd was spannend, hoewel er betrekkelijk weinig werd gevangen. Ons rustend lid, de Heer Schouwenburg, deelde in de prijzen inee. Direct na de laatste wedstrijd, welke werd gehouden in „De Noord gingen we gezamenlijk naar de werf, waar de vis werd gewogen en de lijst op gemaakt. De voorzitter van de P.V., de Heer Bakker, werd bereid gevonden de prijzen uit te reiken. In totaal werden 16 prijzen beschikbaar gesteld. Wegens plaatsgebrek kunnen wij ze niet allen opnoemen. We volstaan dus met de mededeling, dat de Hr. P. Holleman met 641 gram als eerste uit de bus kwam. Onze vaste controleurs, de Heren Bode en v. d. Sluis kregen eveneens een dank-prijsje. Een extra-prijs, door een lid beschik baar gesteld, werd gegeven aan onze reserve-controleur Schouwenburg, benevens aan onze junior H. Terlouw. Met een woord van dank aan allen, die hadden meegewerkt tot het web slagen van het concours, besloot onze voorzitter de bijeenkomst. A. MARIS (S'veer). In vervolg op mijn verslag van onze prestaties in de eerste helft van de bedrijfscompetitie, waarin ik zeer optimistische geluiden kon laten horen, moet ik thans, nu de competitie ten einde is en afgesloten met een feest avond, waarop de wisselbekers werden uitgereikt, minder goede dingen vermelden. Ons eerste duikelde n.l. naar de 5e plaats. In een wedstrijd tegen no. 1, waarin wij vóór de rust een pracht voetbal gevecht leverden en met gelijke kansen streden, werd in de tweede helft een wreed einde gemaakt aan onze illusies, doordat de aanvoerder meende het veld te moeten verlaten naar aanleiding van een beslissing van de scheidsrechter. De wedstrijd werd uitgespeeld en verloren. Nadien is het steeds een verder afzakken geweest op de lijst als gevolg van deze wedstrijd, welke ons eerste een morele klap bezorgde. Het tweede elftal eindigde als 3e, wat heus geen gekke prestatie is. Was 90 (0)

Het Zeskant | 1951 | | pagina 12