VOETBALDEMONSTRATIE >f- •-«- onze doelverdediger, die in het eerste midvoor speelde niet door een klinkbout uitgeschakeld geweest, dan hadden we het nog verder gebracht. Maar, sportvrienden, nakaarten baat niet. Er is gehakt en er zijn spaan ders gevallen. Maar fouten zijn er om verbeterd te worden. Blijft, nu wij voorlopig op non actief zijn gesteld, ook lid. Zeg niet: als ze volgend seizoen beginnen, kunnen we weer inschrijven. We zullen trachten vriend schappelijke wedstrijden te krijgen, maar de moeilijkheid schuilt in het feit, dat vele bedrijfsverenigingen in competitie verband zijn gaan spelen. Lest best deel ik mede, dat wij in Januari ons 5-jarig bestaan vieren en hiervoor de plannen reeds in een zeer gevorderd stadium zijn. Verder dank aan de keuzecommissie, die het niet gemakkelijk had, maar er zich zo goed mogelijk heeft doorgeslagen. B. BOOMGAARDS. Zaterdag, 20 Oct., was er op het voetbalterrein van de „Gusto" iets bijzonders te beleven. Daar snorden een groep sportliefhebbers met roestige scharnieren over het dun begraste koolas. Deze „profs"-demon- stratie liet weer eens zien tot welke prestaties onze Bazen in staat zijn. Het geheel, dat uiteindelijk zeer vriendschappelijk van opzet was, ver liep zonder inmenging van dokters, verpleegsters en verder medisch personeel. Een verslag hiervan zou een grofheid zijn, dus bepaal ik mij tot enkele hartverheffende punten uit deze omhelzing. De wedstrijd blonk uit door gaten in de lucht en het artistiek dragen van feestneuzen. De scheepsbouw speelde per ongeluk met 14 man. Dit foutje was inge slopen bij het aanwijzen van de reserve's. De Mach.bouw, die zich aanvankelijk enkele olifantsallures had aange meten, herstelde zich prompt en speelde verder fair. De ouderen, vooral baas NN., toonde zijn enorme kracht, welke vooral uitging van zijn grappig gevormd achterwerk, terwijl de paljassprongen van een andere N.N. een aanleg als koorddanser deden vermoeden. Het fraaiste waren de schitterend voortgebrachte hotsknotsen, prik- zaaiers en loerknoerten, maar de clou van alles was het uithoudings vermogen van de schare (zie afd. Electr.). Dan waren er de grensrechter en de scheidsrechter, die de volle bewon dering afdwongen. De klarinettist blies zich op slag in de eerste klas. (L.O.) De doelpunten werden clandestien gescoord. Verder bleken alle spelers de damkunst machtig, wat uit kwam door het vele slaan. Gevloekt is er niet! Het slot (in de keet) was wat flauw, maar de koortsogen bij afloop kregen er weer een normale blik na een hartige lafenis. Schrijver dezes, die medeplichtig was, heeft maar één woord over zich zelf Geen schram! P. J. M. (0) 91

Het Zeskant | 1951 | | pagina 13