C familieberichten") ^^Dankbetuigingen WIE HELPT? Ik betuig hiermede mijn oprechte dank aan het personeel der Werf Slikkerveer voor de grote belangstelling, ondervonden bij mijn 40-jarig huwelijksfeest en voor de prachtige cadeaux en bloemen, welke mij werden geschonken. SCHOUTEN. Voor de vele bewijzen van belangstelling, ondervonden bij mijn 40-jarig dienstjubileum, alsmede voor de fraaie cadeaux welke mij zijn aangek- boden zowel van de zijde der Directie, als van de bazen en collega's, betuig ik mijn oprechte dank. A. L. MIDDENDORP. Ondergetekenden betuigen langs deze weg hun welgemeende dank aan Directie, bazen en personeel voor de ondervonden belangstelling ter gelegenheid van hun 25-jarig dienstjubileum en voor de mooie geschen ken, welke zij in ontvangst mochten nemen. H. GUNNEWEG. A. Th. WESTERHOLT. Het is mij een behoefte, Directie, collega's en personeel mijn hartelijke dank te betuigen voor de grote belangstelling, ondervonden bij mijn 40-jarig dienstjubileum en voor de geschenken, welke mij werden aan geboden. A. v. d. SLOOT. Geboren op: 27- 9-'51: Maria Hubertina, dochter van H. Dokter en T. Mols; 29- 9-'51: Dirk Petrus, zoon van W. Vorstenbos en H. P. Wiese; 1-10-'51: Wilhelmina Leonarda, dochter van J. Roctus en M. L. Rutten; 3-10-'51: Adriana Cornelia Hendrika, dochter van T. v. Elk en C. van Dil; 7-10-'51: Dammis, zoon van D. van 't Zelfde en H. C. van Dijke; 8-10-'51: Bastiaan, zoon van J. Bijl en H. J. Ollefers; 13-10-*51Theodora Hendrika Catharina, dochter van H. Koning en A. J. Feelders; 13-10-'51: Petrus Arnoldus, zoon van P. G. W. Wolf en J. H. Niemöller; 14-10-'51: Frederikus Wilhelmus Antonius, zoon van A. J. Pelzers en M. E. Stevens; 17-10-'51: Aaltje Magdalena, dochtér van A. J. Bruin en D. Vermeulen. Gehuwd op: 3-10-'51: A. Jansson met J. G. v. Dongen; 11-10-'51: B. v. Bochove met M. Böhm; 18-10-'51: W. H. Schrumph met J. H. v. d. Mee. Aan allen onze welgemeende gelukwensen. Een onzer personeelsleden, wiens vrouw voor kort overleed, heeft drin gend een hulp-in-de-huishouding nodig (alléén voor de dag bij twee mannen). Indien er onder U iemand is, die zo'n hulp weet, laat hij dit dan even melden op de Afd. Personeel. 92 (0)

Het Zeskant | 1951 | | pagina 14