cJ-ubiteum A. V. d. Sloot jubileum H. Gunneweg Dit nummer van het Zeskant is rijk gevuld met verslagjes over jubilarissen, waaronder er twee wel bijzondere, die nl. hun 40-jarig dienstverband met de Gusto herdachten. Een van deze was de werkvoorbereider, de Heer A. v. d. Sloot, die deze herdenking op 23 October 1951 vierd'e. Door be drijfsleiding, collega's en personeel werd hij op Maandag, 22 October, ge huldigd. Als sprekers traden op de Heren Binnema, Tas, Braad en Linkels, die allen uitdrukking gaven van hun waardering voor de jubilaris. De Heer Braad bood hem namens het Dorusfonds en personeel een enveloppe met inhoud aan. Namens de Personeelsvereniging werd hem door de Heer Hellemons een boekwerk aangeboden. De belangstelling was bij deze hul diging zeer groot. De volgende dag vond de gebruikelijke huldiging door de Directie plaats. Ook hier werden waarderende woorden gesproken en mocht de jubilaris een stoffelijk blijk van hulde in ontvangst nemen. Namens de Mij. voor Handel en Industrie werd hem de medaille en het daarbij behorende ver erend getuigschrift uitgereikt. We hopen, dat beide dagen een vreugde voor de Jubilaris zullen zijn ge weest en wensen hem het allerbeste voor de toekomst. Op 4 October 1951 was het precies 25 jaar geleden, dat de Heer H. Gunneweg, thans mach. brander, bij Gusto in dienst trad. Dientengevolge werd hij op de bij ons gebruikelijke wijze door de Directie, chefs, bazen en collega's gehuldigd. Door verschillende sprekers werden zijn goede 86 (0)

Het Zeskant | 1951 | | pagina 8