Mondharmonica-vereniging „(Mo Slikkerveer' en ^filmavond Opgericht 14 November 1950 Dirigent M. v. d. Boom. Van 't bovenstaande neemt U goed notitie: U verschijnt als lid Dinsdag op onze repetitie. Want door eendrachtig samenwerken Kunnen "wij onze vereniging flink versterken. Begunstigers en kunstlievende leden Daarmee zijn we ook dik tevreden. De penningmeester zal in zijn handen wrijven Als hij U als donateur in mag schrijven. Dus doet U mede, allemaal Elk jaar met de contactavond 'n volle zaal! L. v. d. Linde. Op vriendelijke uitnodiging van de P.V. Slikkerveer, togen we op die regenachtige Vrijdag, 16 November, naar Ridderkerk. Met „we worden bedoeld Mej. Heynen en de Heren Hellemons, Wink en Mulders. Pluvius speelde ons parten, zodat er met een kalm gangetje gered'en moest worden en het tamelijk lang duurde eer de chauffeur, dank zij de hulp van een drietal wegwijzende dames, ons afleverde aan de St. Joriszaal. We kwamen daar terecht in een gezellig geroezemoes van bekende stem men. In de zaal hing een lief blauw waasje, dat tabakliefhebbers nu een maal nodig hebben om in stemming te komen. De begroeting was, zoals het behoort in familiekring, joviaal en hartelijk. Na de opening door de Heer Bakker, maakten we kennis met de Mond- harmonica-vereniging Gusto die ons onthaalde op enige goedgespeelde nummers. De Heer Verboom, dirigent, kan met genoegen op de in een jaar bereikte resultaten terugzien. Hierna volgden een paar komische filmpjes. (0) 97

Het Zeskant | 1951 | | pagina 11