FEESTAVOND Sportclub GUSTO IN MEMORIAM J. H. VAN ROEY. IN MEMORIAM H. VAN WASSENAAR. nu is d'e club op dit punt gezond. De meeste critiek hadden we te verduren van de Gusto-mensen, die geen lid wilden wezen. Och, critiek mag er zijn, hoor ik daar zeggen. Ik ben het daarmede direct eens, maar dan opbouwende critiek. Niet zoals b.v. na een gespeelde wedstrijd van „nou gooien jullie je spullen maar in de Maas, of ik snap niet dat jullie in het veld' durven komen". Goed, maar als je zoiets hoort van een jonge kerel en je dient hem van repliek: „del eerstvolgende wedstrijd trek jij de spullen aan en blijf ik langs het lijntje", neen, dan zijn ze niet thuis. De beste stuurluiVerder werden er twee reizen gemaakt. Veel kan ik er verder niet van vertellen, daar ik toen secretaris werd en geen notulen, noch jaarverslagen kon ontdekken. Proficiat, jongens, en nog vele jaren!!! Op 18 Januari 's avonds was het gehuurde zaaltje geheel gevuld met leden en vrouwen, genodigden van de P.V., de Hengelclub en de Mond harmonicavereniging. Na de opening door de voorzitter, was aan laatst genoemde vereniging de eer om er de stemming bij de aanwezigen in te brengen. Dit gelukte hen wonderwel. Na de pauze waren er enkele sprekers met felicitaties. Van de P.V. mochten we een mooie bal ontvangen, van de Hengel- en de Mondharmonicaclub ontvingen onze leden insignes. Onze voorzitter bracht hiervoor zijn dank tot uiting. Na de pauze weer het gezelschap en voor de liefhebbers ook een dansje. Enkele leden brach ten zelfs een schets. Verd'er hebben we nog een lid, dat prima kan zingen en die enige nummers ten beste gaf, wat de stemming zeer zeker ver hoogde. Dan was er nog een fopfotograaf, die verschillende dames en heren bij de neus nam. Werkelijk een prettige en goed geslaagde avond, waaraan een ieder met genoegen zal terugdenken. De medewerkers uit eigen kring brengen we hier dank. Een volgende keer hopen we het geheel met eigen krachten te kunnen doen. B. BOOMGAARD, secretaris. Op 1 Februari 1952 overleed de Heer J. H. van Roey. Met hem ging een onzer trouwe, oude medewerkers heen. Hiji was n.l. al vanaf 1925 als draaier-kotteraar bij Gusto werkzaam. Onze gevoelens van medeleven bij dit zware verlies gaan uit naar zijn vrouw en kinderen. Wij zullen hem niet spoedig vergeten. Een andere trouwe medewerker verloren wij op 4 Februari 1952. De Heer H. van Wassenaar trad op 22 September 1936 in dienst. Zij, die hem kenden waren diep onder de indruk van het bericht van zijn overlijden. Moge zijn vrouw en kinderen de nodige kracht worden gegeven om het zware leed, dat over hen kwam, geduldig te kunnen dragen. In onze gedachten zal hij blijven voortleven. (0) 23

Het Zeskant | 1952 | | pagina 13