BI! fllfll GEPENSIONNEERDEN VOOR DE Woensdag, 26 Maart 1952, was een bijzondere dag voor onze gepension- neerden. Het was n.l. de eerste maal, dat al onze oud-gedienden bijeen waren, om gezamelijk te genieten van een programma, dat hen, door een toneelgezelschap van de P.V., onder de enthousiaste leiding van de Heer Nieuwenhuis, werd aangeboden. Tevoren waren er wel eens uitstapjes, maar het was altijd slechts een gedeelte van het corps, dat hieraan mee kon doen. Zo allemaal bij elkaar in totaal 300 mensen, dat was een nieuwe g'ebeurtenis. En het is best bevallen! Mr. H. Smulders opende met een hartelijk welkomstwoord. Hij sprak tevens zijn waardering uit over het spontane aanbod van het toneelge zelschap, om voor deze gelegenheid nog eens te willen spelen. Daarna hebben we genoten van de vlot gespeelde schetsjes, alsmede van de muziek, verzorgd door het keurige Entre-act ensemble van de Heer v. Toorn. Ook voor de versterking van de inwendige mens was, dank zij het gulle gebaar van onze Directie, gezorgd, zodat het die avond werkelijk, aan niets ontbroken heeft. Onze gepensionneerden staken hun waardering niet onder stoelen of banken. Dankbaarder publiek zou men zich niet kunnen wensen. Dat bleek ook uit het spontane dankwoord van de Heer J. Maat namens al zijn collega's. En zou het toch waar zijn, dat de mensen van vroeger veel correcter zijn en veel beter weten hoe het hoort??? Er was er niet één, die de zaal verliet voordat het scherm voor de laatste maal gevallen was. 34 (0)

Het Zeskant | 1952 | | pagina 12