CUan ket C,Beótuur JAARVERGADERING Op Woensdag, 12 Maart jl„ vond de jaarlijkse ledenvergadering plaats. We kunnen helaas niet zeggen, dat we enthousiast zijn over de opkomst van onze leden. Dat had beter gekund! De jaarverslagen van de secretaris en van de penningmeester werden goedgekeurd, benevens de begroting voor het volgende verenigingsjaar. Een voorstel van het bestuur tot wijziging van art. 8 van het Huis houdelijk Reglement, werd met drie stemmen tegen aangenomen. Dit voorstel is bedoeld om het bestuur de vrije hand te laten bij het ver strekken van plaatsbewijzen voor de P.V.-avonden aan de z.g. buiten leden van de onderafdelingen, indien de groei van het ledental hiertoe dwingt. De bestuursverkiezing had het volgende verloop: In de plaats van de aftredende voorzitter, de Heer Figee, die de Gusto en het land gaat verlaten, werd de Heer Wink met algemene stemmen tot voorzitter gekozen. In de vacature Waas werd voorzien door de verkiezing van de Heer J. E. Heesbeen, terwijl de aftredende Heer Mulders, werd herkozen. De opengevallen plaats van algemeen secundus door de verkiezing tot voorzitter van de Heer Wink, werd ingenomen door de Heer P. J. Binnema, die eveneens met algemene stemmen werd gekozen. De contributie bleef ongewijzigd vastgesteld op 25 ct. per week plus 5 ct. per week voor het lidmaatschap van de onderafdelingen (natuurlijk per onderafdeling). Ten slotte luidde de Heer Wink de scheidende voorzitter uit. Hij wees op de grote verdiensten van de Heer Figee voor onze P.V., welke hij juist in de moeilijke overgangsperiode van de kinderziekten moest ge nezen. Hij deed dit met veel succes, want we hebben nu een P.V., die voor iedereen openstaat. De nieuwe P.V., begonnen met 50 leden telt er nu reeds 460. Hiervoor heeft de Heer Figee aller dank verdiend. Als aandenken overhandigde de Heer Wink hem een mooi boekwerk over de schoonheid van ons land en wenste hem, namens alle leden, alle goeds in zijn nieuwe functie toe. (0) 37

Het Zeskant | 1952 | | pagina 15