SCHOONMAAK GEVONDEN TDe aanhef van dit stukje fV f/1/! ma9 misschien wat zonder- I OJL/tCyCX ling schijnen, maar toch heeft onze aquarium-ver eniging hiermede veel te maken. Allereerst, moeten wij er voor zorgen, dat wij vóór de schoonmaak onze bak hebben nagezien en even tueel de planten hebben gerangschikt of onze bak, zoals dit in het aquariumbargoens heet, hebben om gekeerd. Als wij dit na de schoonmaak zouden pro beren, en wij zouden soms spetten, (wat natuurlijk bijna nooit gebeurt), zou dit een ops'and betekenen van de vrouw tecen „het hoofd van het gezin". Om dit alles te voorkomen zorgen wij dus dat wij voor de vrouwenschoonmaak de vissen- schoonmaak achter de rug hebben. Dit alles is natuurlijk zeer belangrijk Er zijn echter nog andere facetten aan de schoonmaak. Zolders en schuren worden opgeruimd. Er ziin vele dingen d'e zich renteloos op deze bergruimten be vinden, en die TROPICA zeer goed kan gebruiken. Om maar eens wat te noemen: Alle soorten aquaria met of zonder glas; Stukken smalflenzig profiel; Glas, ongeacht de afmetingen; Glazen potten, liefst met goed sluitende schroefdeksel; Neteldoek of zeer fijn gaas; Verder alles wat bij onze liefhebberij tepas komt. Ook de bibliothecaris, de heer J. W. Mertz, verzocht ons er op te wijzen, dat hij alle soorten tijdschriften op natuurhistorisch gebied en alles wat geschreven is over vissen gaarne in ontvangst zal nemen om zijn bibliotheek uit te breiden. Wij willen eventueel ook al deze artikelen vergoeden. Als LI ons even een boodschap stuurt komen wij gaarne de spullen bij U afhalen. Voor de goede orde nog even de adressen waar U ons kunt bereiken! J. Waterreus Maasdijk 118 Schiedam. J. W. Mertz Mathenesserdijk 22 Rotterdam. H. v. d. Domhof Meidoornstraat 39b Rotterdam. Bij voorbaat onze dank. H. v. d. D. Na de kindervoorstelling in Gebouw Irene, op 15 Maart j.l., zijn gevonden: 1 portemonnaie, 1 zakkammetje in étui, 1 broche. Terug te bekomen bij de Voorzitter (Soc. Afd.). (0) 39

Het Zeskant | 1952 | | pagina 17