GOEDE SPORT STAALT Secr.: A. Schot, Doggerstraat 27c, Rotterdam Red.: H. L. van Holten, Hargsingel 19, Schiedam Nieuwe Leden: S. Falla K. Holman W. A. Kaptein Th. Neyts P. J. Weyers Nieuwe Begunstigers A. H. Dijkstra S. Meeder F. van Leeuwen G. den Uyl Mej. G v: d. Heuvel P. Weideman B. J. Schellekens G. Zweers Mej. C. L. Steenoven Op 3 Maart jl. werd een ledenvergadering gehouden, die vrij goed bezocht was en waarbij de benoeming van de Heer Schot tot Secretaris door de vergadering werd bekrachtigd. Het voornaamste punt van deze vergadering betrof een uitstapje met onze leden, te houden op 2e Pink sterdag. Hoewel de aanwezigen wel voelden voor dit reisje, is achteraf gebleken dat de bezwaren, voornamelijk van financiële aard, zo groot waren, dat wij zelfs geen elftal bij elkaar konden krijgen, om welke reden het bestuur dan ook heeft gemeend verdere actie te moeten staken en te hopen op een volgend jaar. Tijdens deze vergadering werd nog gewezen op de uiterst slechte opkomst bij de training en dit werk door vele leden geweten aan de verschillende bezwaren bij de indoor-training. Zodra de buitentraining weer een aan vang zou nemen, kon op een grotere opkomst worden gerekend. Eind Maart werd aan de leden per circulaire medegedeeld, dat op 2 April de trainning op ons veld zou aanvangen en dus ging ondergetekende met goede moed op de bewuste avond naar ons terrein en trof daarde Heer Schot, die het natuurlijk buitengewoon op prijs stelde dat men hem daar voor kwajongen liet staan. Om tien voor zeven, toen de trainer natuurlijk allang weg was, kwam zowaar nog ons lid Kraay aanrijden en verder is er niemand, zegge en schrijve niemand geweest. Als het zo moet gaan, kan niemand de Heer Schot kwalijk nemen dat hij er de brui aan geeft. Laten wij hopen dat dit een vergissing is geweest en dat de leden hun leven gaan beteren. Na verschillende besprekingen met de Gemeente en met enkele bevriende Kethelse relaties, zijn wij dan begonnen met het verbeteren van onze velden, in het bijzonder het eerste terrein. Op Donderdag 3 April werd zonder enig ceremonieel de eerste spade in de grond gestoken en wij hopen dat onze leden zich nu eens van hun beste kant laten zien en enkele avonden kunnen vrijmaken om een handje mee te helpen. Wij hebben de medewerking van enige mensen die verstand hebben van dit werk, zij hebben de plannen gemaakt en zullen leiding geven bij de uitvoering, maar onze jongens zullen toch de handen uit de mouwen moeten steken, om dit werk vlot en voordelig te doen verlopen. Als onze velden straks weer in goede staat zijn, hebben wij er toch allemaal ons plezier van. Laat dus niet vergeefs een beroep op je doen als medewerking wordt gevraagd. Ons lid A. Oosthof is in militaire dienst en zal dus voorlopig op het appèl ontbreken (tenminste bij G.S.S.). Een strop voor ons derde elftal. Ook Jan Visser is vertrokken naar Amsterdam en wij zullen hem zeker missen. 42 (0)

Het Zeskant | 1952 | | pagina 20