na de pauze werd een speelfilm gedraaid, die zeer in d'e smaak van het publiek viel. Jammer, dat we door tijdnood, met z'n allen weg moesten hollen om nog op het laatste nippertje de tram naar Schiedam te kunnen halen, waar we om kwart voor een aankwamen. H. Een van de laatste veiligheidsplaten was D.A a r joor 9*iz.n niet vei Lig wtti-Uancie IHsxatr. beter. Bij het betreden van een schip, breek je in de regel je nek over alle soorten slangen, electri- sche kabels, enz. enz. Ik heb al zo vaak gevraagd deze materialen een beetje behoorlijk neer te leggen. Men denkt er niet aan. En was alles nu nog in ge bruik, maar in de regel kan er een groot gedeelte opgeruimd worden. Nogmaals vraag ik II: denk toch aan de veiligheid van anderen en van U zelf. Ruim het overtollige gereedschap direct op. Dat komt het gereedschap, de gemeenschap bovenal U zelf ten goede! M. Het zal U zeker wel opgevallen zijn, dat juist deze twee langer d'an de andere hebben gehangen. Waarom? Degenen onder U, die mij vroegen wanneer er weer eens een nieuwe prent kwam (om de twee weken), heb ik geantwoord: dat deze twee platen zo realistisch zijn, zo echt werkelijkheid en, dat bij werk zaamheden op de stellingen, 'n pak op de broek voor sommige wel eens op z'n plaats zou zijn. Bekijk het plaatje maar eens goed en stel U voor staande of lopendt onder die stelling!! Brrrrr Aan boord is het meestal niet veel Toen kwam deze Laat niet/ /LINC-EREN OP DE ihq 5>Q.»-» Op cl(2L Ho.LL»t»3 48 (0)

Het Zeskant | 1952 | | pagina 10