GOEDE SPORT STAALT nieuws wordt nu door meer dan 2000 personen gelezen. Maar wil het die propagandistische waarde behouden en wilden we d'eze uitbuiten, dan moet iedere onderafdeling zich van tijd tot tijd doen horen (lezen). We zijn bezig onze P.V. uit te bouwen. Iedere Gusto-medewerker moet er toe gebracht worden zich als lid te doen inschrijven. Daarom is het zo nodig, dat ieder lid meewerkt. H^t bestuur kan niet alles 'alleen doen. Steeds weer moeten wij de buitenstaanders er op wijzen, dat de P.V. bestaat, dat zij aantrekkelijk is en veel voordelen biedt voor weinig geld. En hoe kan dit eenvoudiger, dan door zo nu en dan eens een beetje copy in te zenden. Dit is het middel om de niet-leden ervan te overtuigen, dat de P.V. en haar onderafdelingen leven en werken. Laten we hierin niet verslappen!! fftÉMttefa Secr.: A. Schot, Doggerstraat 27c, Rotterdam Red.: H. L. van Holten, Hargsingel 19, Schiedam Als dit nummer verschijnt is ons lid Th. v. d. Heijden in het huwelijkbootje gestapt en wij willen hem en zijn echtgenote, zij het dan wat laat, nog van harte gelukwensen met deze gewichtige stap en de hoop uitspreken dat alles wat zij van hun huwelijk ver wachten, hun deel zal worden. Ook hopen wij dat hieruit geen nadelige gevolgen voor G.S.S. zullen voortvloeien. Met de training loopt het nog niet best en dat is erg jammer, want uit alles blijkt dat onze jongens over het algemeen uithoudingsvermogen te kort komen. Denk maar eens aan V.D.L.G.S.S., waar wij na een voor sprong van 30 tenslotte met 32 genoegen moesten nemen, denk ook maar eens aan de beide wedstrijden tegen Sero, die wij allebei hadden moeten winnen, maar die door gebrek aan doorzettingsvermogen in het laatste gedeelte van de strijd een gelijk spel tot resultaat hadden. Ook in de tweede en derde elftallen ontbreekt nog wel het één en ander, waar een regelmatige training wonderen zou kunnen doen. Te veel wordt het belang van training nog onderschat en men meent er toch wel te zullen komen door bij de wedstrijden zijn beste beentje voor te zetten. Maar dit moet falen als het lichaam ongetraind is en wanneer de vermoeidheid zich gaat doen gelden, gaat de fut er uit en de één sleept de andere mee. De avonden zijn weer lang en er is dus volop gelegenheid om de training bij te wonen. Zorgt dus 's Woensdags om 6 uur, of desnoods om half 7 aanwezig te zijn en maak hier een gewoonte van. Ons eerste veld is voor een groot gedeelte omgeploegd en doorgraven en zal nu, naar wij hopen, beter tegen de weersomstandigheden bestand zijn. Dit hebben wij te danken aan de ledenvan V.V.K. (d.w.z. Voetbal Vereniging Kethel). Hier had G.S.S. moeten staan, want het betreft hier toch een terrein van G.S.S., dat V.V.K. op zomeravonden ook wel eens huurt. Wat deze mensen op ons veld hebben gedaan, zou, als het in uurloon betaald moest worden, ver boven de draagkracht van de G.S.S.- kas uitgaan. Er zijn zelfs een paar mensen bij geweest, die er hele dagen aan opgeofferd hebben. Bovendien zorgden zij voor de gereedschappen, zoals kruiwagens, schoppen, spaden en alles wat er verder nodig was. En 56 (0)

Het Zeskant | 1952 | | pagina 18