Steeds opnieuw golfden de aanvallen tegen onze verdediging, die dikwijls slechts met kunst- en vliegwerk kon ingrijpen. Het was een ieder duidelijk, dat dit niet lang kon duren en toen na een corner op ons doel, een kluwen van spelers om onze keeper stond gedrongen en de bal vlak langs d'e paal werd voorgezet, zag een speler van Sero de kans de bal in het doel te werken, waarbij Piet v. d. Heyden nogal onzacht werd behandeld en er enige twijfel bestond of hier niet een overtreding werd begaan. Volgens veler waarneming werd nl. eerst de keeper aangvallen, voordat de bal werd gespeeld. Hoe het ook zij, de stand was 22 en hoewel de teleur stelling groot was, waren G.S.S.ers toch blij toen enkele minuten later het eindsignaal klonk, dat aan alle spanning een einde maakte. Door hun grotere uithoudingsvermogen en door hun morele kracht om toch nog een punt te halen uit een reeds verloren schijnende wedstrijd, heeft Sero dit gelijke spel zeker verdiend, ondanks onze grotere technische kracht. Daar G.S.V. Sero haar laatste wedstrijd tegen V.D.L. met 30 heeft gewonnen, zullen wij onze laatste wedstrijd tegen Ermezo beslist moeten winnen om de kampioensvlag te kunnen hijsen. Als U dit leest, weet U reeds of dat ook gelukt is. (En het is gelukt 1v. H. Van ons tweede elftal is weinig goeds te melden: uit vier wedstrijden werd zegge en schrijve één punt behaald. Na de overwinning op G.T.B. valt dit wel bitter tegen, vooral de zware nederlaag tegen Excelsior is moeilijk te verwerken. Wij zijn nu uitgespeeld' en eindigen heel dicht bij de laatste plaats. Gelukkig hebben zich de laatste tijd wat gunstiger per spectieven geopend voor het volgend seizoen. Verschillende nieuwe leden, die in de proefwedstrijden getoond hebben een versterking te zullen zijn, kunnen dan worden opgesteld en als deze leden zich 100% G.S.S.er tonen, door bij iedere oproep aanwezig te zijn, zal het volgend jaar zeker beter zijn dan dit jaar. Het derde elftal heeft slechts één wedstrijd gespeeld en ook prompt verloren. Dit is niet zo erg als het feit, dat bij de wedstrijd tegen D.V.Ó. zoveel spelers op het appèl ontbraken, dat wij verstek moesten laten gaan. Zulke dingen mogen niet voorkomen, als men aangeschreven is moet men er alles op zetten om zijn club niet in de steek te laten. En als er beslist onoverkomelijke bezwaren zijn, waarschuw d'an tijdig, zodat het bestuur nog maatregelen kan nemen. In dit geval hebben wij bijvoorbeeld, als wij op de hoogte waren geweest van het niet opkomen van vele leden, zeker uitstel kunnen vragen en krijgen, wat ons 5,boete en 2 verliespunten had bespaard, om niet te noemen de teleurstelling van de wei-opgekomen leden, die nu met hun handen in hun zak naar het tweede konden gaan kijken. Eén telefoontje of een boodschap bij één van de bestuursleden, waarvan er toch altijd wel een te bereiken is, dat geeft in ieder geval de mogelijkheid om een andere oplossing te vinden. H.V.O. 3G.S.S. 2. Uit deze wedstrijd behaalden wij maar één punt, maar zonder pech hadd'en dit er twee kunnen zijn. Wij begonnen nl. met 9 man, daar Evert van Dijk in verband met ziekenbezoek, bijna een half uur later kwam en Albert Overweg in het geheel niet verscheen. De partijen waren toch aardig aan elkaar gewaagd en toen Evert van Dijk verscheen, hadden wij goede hoop dat de winst voor ons zou zijn. Onze nieuwe kracht Falla speelde een zeer verdienstelijk spelletje op d'e back plaats en verijdelde vele aanvallen. Met blanke stand ging de rust in. Kort na de hervatting werd onze verdediging zodanig in het nauw gebracht, dat Eef v. d. Hoeven geen and'ere mogelijkheid zag dan de bal zelf maar 58 (0)

Het Zeskant | 1952 | | pagina 20