J. jubileum Toen op 1 Mei j.l. de Heer Verboom, chef van de tekenkamer Mach.bouw, vergezeld van zijn echtgenote, de versierde cantine betrad om de huldiging van het gezamenlijke personeel in ontvangst te nemen wegens het bijzon dere feit, dat hij die dag d'e herdenking vierde van zijn indiensttreding bij Gusto 40 jaar geleden, zal hij wel even verbaasd hebben opgekeken. Een zo grote opkomst van het aantal belangstellenden, komt n.l. niet veel voor. Het kan altijd worden gezien als een maatstaf voor d'e populariteit en de waardering voor de jubilaris. In dit opzicht mocht de Heer Verboom dan zeker tevreden zijn. Als eerste spreker trad de Heer Liebeek naar voren, die de jubilaris als collega en namens het personeel toesprak, vervolgens was het woord aan de Heer v. d. Hoek, die zich tot de Heer Verboom richtte namens het personeel der afdeling Mach. bouw en tenslotte was het de Heer Stapels, die sprak namens het personeel der Machinefabriek. Namens het gehele personeel bood de Heer A. v. d. Hoek de jubilaris een geschenk onder couvert aan. Aan Mevr. Verboom werden bloemen aangeboden. Hierna vond in de grote zaal de ontvangst en de huldiging door de Directie plaats. Hier sprak Mr H. Smulders woorden van waar dering en deeld'e de verraste jubilaris tevens mede. dat het Hare Majesteit de Koningin had behaagd hem de gouden eremedaille, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau, te verlenen. Deze onderscheiding zou hem 's middags op het Raadhuis door de Burgemeester van Delft, zijn woon plaats, op de borst worden gespeld. Hij overhandigde hem een geschenk onder couvert. Mr Hovingh voerde het woord namens de Maatschappij voor Nijverheid en Handel en bood hem de med'aille en het vererend ge tuigschrift, dat door deze Mij. bij dergelijke gelegenheden wordt beschik baar gesteld, aan. Wij zijn er van overtuigd, dat de Heer Verboom deze d'ag in blijvende herinnering zal bewaren. 46 (0)

Het Zeskant | 1952 | | pagina 8