LI'KKÉ'RVEER AFSCHEID bladeren en, gezien de geestesgesteldheid, waarin alleen nog maar met vurige letters het woord VACANT1E door de gedachten zweeft, zich zullen laten verleiden om de stukjes, waarboven dit magische woord prijkt, even te lezen. En, om nu niet al te veel van Uw geduld te vergen, komen wij maar direct met ons verzoek in huis vallen. Het gaat natuurlijk weer om bijdra gen voor ons blad. Begin nu niet meteen het hoofd te schudden, maar wees ook eens een keer coulant. We zouden gaarne, na de vacantie ons blad eens ter afwisseling vullen met de belevenissen van onze vacantie- gangers. Het kan leerrijk en tevens leuk zijn om eens te horen hoe anderen die tijd hebben doorgebracht en beleefd. De een heeft iets komisch meegemaakt, de ander stond in bewondering voor een mooi stuk natuurschoon, de derde kan iets vertellen over henge len, een vierde over watersport, enz. enz., maar te vertellen is er altijd wat, als men maar wil. Het behoeft heus niet mooi te zijn, we verlangen geen letterkundige producten, geef slechts in Uw eigen bewoordingen weer, wat U hebt gedaan of meegemaakt, zoals U het ook aan Uw vrienden en ken nissen vertelt. Velen maken in hun vacantietijd ook foto's. Als U naar Uw mening een aardige kiek hebt gemaakt, sta er dan een af aan de redactie. Dat is toch niet veel gevraagd en U doet er anderen een groot genoegen mee. Mogen we dit keer op Uw aller medewerking rekenen? We nemen aan van wel en wensen allen bij voorbaat een gelukkige zon overgoten, ideale vacantie toe. H. Op Zaterdag, 7 Juni jl-, na beëindiging van de werktijd, namen de Heren B. v. d. Hengel en T. Schouwenburg afscheid, wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. Hoofdbaas Bakker sprak de scheidenden toe, namens de Heer Conijn, die tot zijn spijt verhinderd was aanwezig te zijn. Spreker memoreerde, dat het jammer was voor v. d. Hengel de Werf niet te kunnen verlaten, zoals hij er gekomen was, daar hem tijdens zijn werkzaamheden een arm werd afgereden door de kraan. Schouwenburg is minder ongelukkig ge weest. Deze gaat gezond en wel heen. Hij wenste hen toe, dat zij nog vele jaren van een welverdiende rust zullen mogen genieten. De voorzitter van de Kern, de Heer Verboom, voegde de scheidenden eveneens hartelijke en waarderende woorden toe. Hij zei o.a. respect te hebben voor harde mannen als v. d. Hengel, die, toen het ongeluk gebeurde en hij zeker wist, dat hij een arm zou moeten missen, toch bij zijn positieven bleef en nog commandeerde: zus en zo moet je doen. (0) 81

Het Zeskant | 1952 | | pagina 13