IDEEËNBUS jubileum D. VAN LOENEN P.V. Op 24 Juni jl., was het 40 jaar geleden, dat de Heer D. v. Loenen, voorman-draaier, bij Gusto zijn intrede deed. Deze dag ging vanzelf sprekend niet onopgemerkt voorbij. Op 23 Juni werd de jubilaris door bazen en collega's gehuldigd. De cantine was die avond vol belangstel lenden, wat altijd een maatstaf is voor de populariteit van de jubilaris. Namens het Dorusfonds sprak de Heer de Wit en namens de collega s de Heer Linkels. De sprekers legden er speciaal de nadruk op, dat de jubi laris, naast uitstekende vakbekwaamheid, ook een goed betrouwbaar mens en kameraad is, terwijl hij bijzondere verdiensten heeft verworven als opleider van de jongere collega's. Nuttige geschenken onderstreepten de waarderende woorden, terwijl de dochter van de jubilaris bloemen werden aangeboden. De volgende dag werd de Heer v. Loenen door de Directie ontvangen en gehuldigd. Mr. H. Smulders sprak hem toe en overhandigde hem een ge schenk onder couvert en de gebruikelijke oorkonde. Bij ontstentenis van Mr. Hovingh overhandigde hij hem tevens de legmedaille en het vererend getuigschrift van de Maatschappij voor Nijverheid en Handel. Tenslotte nog de mededeling, dat i.v.m. dit jubileum, aan de Hr. v. Loenen de bronzen medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau werd geschonken. Aan de Heer G. van Leeuwen werd een premie van 5,toegekend voor het door hem ingezonden idee, betreffende het vervaardigen van een beitel geleider, waardoor de beitel niet meer overhit wordt en de hakker kan blijven doorwerken. In verband met de vacanties en het gesloten seizoen, zal er deze maand geen P.V.-blad verschijnen. 76 (0)

Het Zeskant | 1952 | | pagina 8