jubileum C. E. HADERMANN NEDERLANDSCHE ROODE KRUIS Op 1 Juli j.l. was het 25 jaar geleden, dat de Heer C. E. Hadermann, sous-chef van de tekenkamer Werktuigbouw, in dienst trad. De Heer Hadermann kwam in 1914 uit België en was ook gedurende de periode 1914 1920 bij ons werkzaam. In 1927 kwam hij wederom naar Nederland en trad opnieuw bij Gusto in dienst, zodat hij in feite ree/ds een langere diensttijd dan 25 jaar achter de rug heeft. De jubilaris heeft zich steeds doen kennen als een man, die alom geacht wordt om zijn bij zondere technische kwaliteiten, en om zijn prettig karakter en blijmoedig heid, zijn grote eenvoud en bescheidenheid. Hij is een van die mensen, die grote liefde voor hun werk koesteren. In de ochtend van 1 Juli werd de jubilaris en zijn familie door de Directie ontvangen en gehuldigd. De Heelr N. Conijn Sr. sprak hem daar toe en overhandigde hem als aandenken aan deze dag een gouden polshorloge, een geschenk onder couvert en de gebruikelijke oorkonde. Mr. Hovingh voerde het woord namens de Maatschappij voor Nijverheid en Handel en schonk hem de legpenning en het vererend getuigschrift, door genoem de Maatschappij bij deze gelegenheden beschikbaar gesteld. Hierna volgde een huldiging door het gezamenlijk personeel in de cantine. Ook hier werden door verschillende sprekers waarderende woorden tot de jubilaris gericht. Het woord werd gevoerd door de Heren Liebeek, Akker man, Reynart en Wink, laatstgenoemde namens de personeelvereniging, waarvan de Heer Hadermann lid is. Prachtige geschenken vulden de gesproken woorden aan, terwijl een bloemenhulde, versierd met de Neder landse en Belgische kleuren, aan Mevr. Hadermann tea deel viel. De talrijke beambten, die de huldiging bijwoonden, maakten vervolgens van de gelegenheid gebruik om de jubilaris persoonlijk de hand te drukken. Van het Hoofdbestuur van het Ned. Roode Kruis te 's-Gravenhage mochten wij het volgende schrijven ontvangen: Het Nederlandsche Roode Kruis bericht U hiermede onder dankzegging de goede ontvangst van een bedrag ad 300,hetwelk ten behoeve van het werk in Indonesië door U is overgemaakt op 15 Mei 1952. (0) 77

Het Zeskant | 1952 | | pagina 9