.BEATI" r~ Vacantiepret Diep weggedoken in een hoek, Die oud was en vergeten, Bracht ik mijn vacantie zoek. Dat mag U rustig weten. Wat ik daar zag't Was niet veel. Oude muren, scheve zerken. U denkt, dat was een karig deel, Had hij maar blijven werken Maar U! toen U aan zee of strand Zeer pijnlijk ging vervellen, Stond ik daar bij die oude hut Mijn ezel op te stellen. En na onze vacantiepret Heb ik een schilderij. 11 hebt een nek met zonnebrand En scheuten in Uw zij. P. J. M. Op 20 en 21 September a.s. komt de schildersclub Beati voor de zevende maal voor het voetlicht met een tentoonstelling in de „Power". Dit jaar is voor Beati niet het gunstigste geweest. Het koude voorjaar lokte niet, terwijl ziekte en andere omstandigheden de gelegenheid tot schilderen voelbaar remden. Niettemin is er toch met veel animo geschilderd en mag de expositie er weer zijn. De i kern van vaste enthousiastelingen zorgde voor de i schilderijen en de jonge leden, die wij vooral dit jaar verwierven, brengen tekeningen, die van talent getuigen. Dus nodigt Beati allen uit op bovengenoemde dagen een gang naar de werf te wagen. We weten zeker, dat dit voldoening zal schenken aan ieder, die weet wat Beati beoogt en nastreeft. Leden zijn vertrokken en nieuwe zijn gekomen. Zij, die gingen, hebben de liefde voor de kunst met zich mee gedragen en zullen deze nimmer verloochenen. De nieuwe leden zitten vol spanning op Uw reactie te wachten om hierdoor een steviger stimulans te krijgen voor het komende jaar. De regeling is als van ouds en de affiches wijzen U verder de weg. Uw aanwezigheid en belangstelling zal een maatstaf zijn voor een energievol komend Beati-jaar! P. J. M. (0) 101

Het Zeskant | 1952 | | pagina 11