MET DE V. V. OP STAP ADRESVERANDERINGEN Ondanks de woningnood, verhuizen er toch nog tal van onze personeels leden. We hebben hiertegen geen enkel bezwaar. Waar we wel bezwaar tegen hebben is, dat er zovelen zijn, die er niet aan denken om hun adres verandering even te melden. Vergeleken bij de verhuisperikelen, is het toch een peulschilletje om even binnen te lopen bij de Afd. Personeel. Zo zijn we dan Vrijdag 25 Juli jl. voor de derde maal op stap, of liever uit rijden geweest. Doel van de tocht was het plaatsje Schoorl, een van de mooiste dorpen van Noord-Holland. We vertrokken om 7 uur, dus een half uur later dan gedacht was, uit Slikkerveer in 6 bussen van de Jong's autobedrijf, richting Rotterdam. Onderweg pikten we nog enige popelende feestgangers op. Den Haag lieten we links liggen. Lang bleven we niet op de hoofdweg. We reden door het park „De Kievit". Mooi is het daar. Allemaal villa's in prachtig aangelegde tuinen. Via Wassenaar ging de tocht over Noordwijk, waar we over de boulevard reden naar Velsen. Voor we de pont overgingen, werd daar eerst koffie gedronken. Het weer was toen niet al te best. Het was winderig en er vielen enige druppels regen. Maar dat was dan ook het enige buitje op die dag. Naarmate we verder kwamen werd het weer steeds beter. Over verschillende mooie dorpen reden we naar Alkmaar met zijn beroemde kaasmarkt. Ongeveer 11 uur waren we daar en natuurlijk togen we naar de kaasmarkt. Het was er buitengewoon 102 (0)

Het Zeskant | 1952 | | pagina 12