TAFELTENNIS - >f - terwijl wij nog onderhandelen met een ander toneelgezelschap. Hierover hoort LI t.z.t. nader. Voor de dansliefhebbers wordt ook gezorgd. Een bal zal aan de bonte avond op 14 Februari worden verbonden. U ziet er komt al enige tekening in ons programma voor dit seizoen. Het zal weer goed worden, ja beter, dan voorheen. Nu de vacanties weer achter de rug zijn, de zomer voorbij en men over enkele weken alweer het eerste vuurtje in de huiskamers stookt, is daar mee het zomerseizoen van zwemmen, roeien, zeilen, tennissen, enz., enz., voor 1952 aan het eind van zijn latijn gekomen. Onwillekeurig gaan onze gedachten dan wel eens uit naar wat we straks met de lange winteravonden zullen gaan doen. Wat zegt U? „heerlijk lui bij de kachel zitten met een kopje koffie of chocolademelk, een rokertje en een mooi boek Gelijk heeft U, maar eenmaal in de week zou ik er toch maar eens uitstappen als ik U was, dan komt U eens uit de sleur. Er zullen ongetwijfeld onder U ook velen zijn die de winter met studeren doorbrengen, wat beslist de beste sport voor Uw toekomst is. Maar daarnaast is toch ook wat ontspanning nodig, en die is er gelukkig in grote verscheidenheid, zowel lichamelijke als geestelijke. Wat zoudt U denken van de lichamelijke ontspanning, U houdt er Uw lichaam mee in goede conditie en wanneer U het in clubverband doet met een spor tieve geest, zal U dat nimmer spijten. U heeft allemaal wel eens van tafeltennissen gehoord, nietwaar? Welnu, waarom zoudt U niet eens een kijkje komen nemen bij ons. Iedere Don derdag 's avonds vanaf 19.30 uur zijn we in de fabriekscantine aan 't spelen of trainen en amuseren ons daar uitstekend. Komt U ook eens kijken en speel eens een partijtje mee. Wat zegt U? „kunt U niet tafel tennissen"? Dat is geen bezwaar, dat leert U vanzelf. De Ned. Tafel- tennibsond telt nu al 12.000 leden en die hebben het toch ook moeten leren, en leren nog. Kunnen we op U rekenen? Iedereen is van harte welkom. Onze leuze zij: „Hoe meer zielen, hoe meer vreugd! Tot Donderdagavond dan! Met sportgroeten, HET BESTUUR. Hier volgen nog de persoonlijke resultaten van het le en 2e team, die zich de afgelopen competitie zo uitstekend geweerd hebben en resp. de (0) 107

Het Zeskant | 1952 | | pagina 17