wedstrijd weer. Men mag nooit de moed laten zakken, want als de wil om te winnen ontbreekt, zijn wij al verloren. En misschien nog belang rijker is de noodzaak om steeds zo sterk mogelijk uit te komen. Zorg er voor geen wedstrijd over te slaan; Uw afwezigheid kan ons punten kosten, want iedere verandering in een elftal betekent verzwakking. Als wij op elkaar kunnen rekenen, krijgen wij ploegen, waarvan de spelers op elkaar ingesteld zijn en dat is een heel belangrijk ding. Wat de opstelling der elftallen voor het nieuwe seizoen betreft, er zijn natuurlijk wijzigingen aangebracht ten opzichte van het vorige seizoen. Er zijn nieuwe leden bijgekomen, ook zijn er enkele leden vertrokken. De elftalcommissie heeft alle leden stuk voor stuk de revue laten passeren en zodoende de naar haar mening sterkste combinaties opgesteld. Mogelijk zal in de loop van het seizoen blijken dat hier en daar het inzicht heeft gefaald, spelers kunnen in spelpeil dalen of stijgen. De elftalcommissie zal hieraan de grootste aandacht schenken en eventueel wijzigingen in de elftallen aanbrengen. Voorop staat echter dat de spelkwaliteiten voor de commissie zullen spreken en ieder moet voor eens en voor altijd de gedachte uit het hoofd zetten, dat sympathieën en antipathieën een rol zullen spelen. Wij weten natuurlijk wel dat de elftalcommissie er nooit in zal slagen het iedereen naar de zin te maken. Dat is nog nooit aan enige elftalcommissie gelukt, maar wij vragen alleen het vertrouwen van de leden en de verzekering dat men, ondanks teleurstellingen, alles zal geven om een goed resultaat te bereiken in het elftal waarin men wordt geplaatst. Is dit elftal lager dan men had verwacht, dan wordt zo gauw gezegd: ik speel toch niet minder dan Piet of Klaas. In deze opmerking ligt het antwoord al opgesloten, want als Piet of Klaas dan in dit elftal worden geplaatst, krijgt men dezelfde opmerking te horen. Het is dus duidelijk dat deze spelers niet helemaal mee kunnen met het verlangde elftal en als er zo drie of vier rondlopen, zal uit deze mensen een keus moeten worden gedaan. Hoe die keus uitvalt, zal de elftal commissie uit moeten maken, die de capaciteiten van de betreffende spelers zorgvuldig tegen elkaar moet afwegen. De elftalcommissie is thans als volgt samengesteld: H. L. van Holten, Voorzitter. Leden: C. Hofman, Secretaris, P. Oudenaarden. Broersvest 42b. A. Schot. Zoals H ziet, een even aantal, zodat bij staking der stemmen de Voor zitter de doorslag moet geven. Eventuele afschrijvingen moeten aan de heer Hofman worden gestuurd in gevallen dat men door overmacht op het laatste ogenblik verhinderd is, kan men tot 's Zaterdags 1 uur de heer van Holten bereiken onder tel. no. 69269, toestel 96. 2e klasse A Hes. 2e klasse A Res. 3e klasse E D.O.S. '32, R'dam D.O.S. '32 II D.V.O. '32 IV Grafobor, R'dam Groen Wit R. II Excelsior M VI G.S.S., Schiedam G.S. II Groen Wit R. IV G.T.B., Schiedam G.T.B. II G.S.S. III H.C.S.Z., Hillegersberg H.B.S.S. Ill H.B.S.S. VI M.V.V. '27, Maasland H.V.O. Ill M.V.V. '27 III De Nationale, R'dam Rozenburg II Sunlight III Rhoon Vlaardingen II T.S.B. Ill Rozenburg Zwaluwen V IV Vlaardingen (0) 109

Het Zeskant | 1952 | | pagina 19