jubileum J. DEN HELD jubileum TH. CINO Op 12 Augustus jl. herdacht de heer J. den Held de dag, dat hij vóór 40 jaar bij de Gusto in dienst trad. Als vuurwerker-gereedschapsmid heeft hij in de vele jaren, dat hij als zodanig werkzaam was, zijn sporen verdiend Het was daarom te betreuren, dat ditmaal de gebruikelijke hul diging door het personeel niet kon plaats vinden en evenmin de ontvangst door de Directie. De gezondheidstoestand van de jubilaris was, helaas, oorzaak, dat hij niet op de werf aanwezig was. De heren F. Smulders en van Wieringen hebben zich echter op de herdenkingsdag naar 's jubilaris woning begeven en hebben hem daar gecomplimenteerd, zodat deze dag toch nog een feestelijk karakter voor hem kreeg. Wij wensen de heer den Held een spoedig herstel toe. 25 jaar geleden trad de draaier Theo Cino bij Werf Gusto in dienst. Het spreekt vanzelf, dat deze dag niet ongemerkt voorbijging. Donder dagavond, 28 Augustus jl., vond de huldiging door het personeel plaats. De belangstelling was groot, want Theo is onder zijn collega's een geziene figuur. Hij is een van die stille werkers, die nooit op de voorgrond treden, maar die door hun prettige karaktereigenschappen en hun liefde voor het vak hun omgeving gunstig beïnvloeden. Dit alles werd in alle toonaarden door de Heren Binnema, bedrijfsleider, de Wit, namens het Dorusfonds en Linkels namens het personeel der draaierij, naar voren gebracht. Hun woorden gingen vergezeld van enkele fraaie geschenken en. bloemen voor de echtgenote van de jubilaris. Op Vrijdag 29 Augustus vond de huldiging door de Directie plaats. Mr. H. Smulders sprak de jubilaris toe en overhandigde hem een geschenk onder couvert, benevens een herinneringsgeschenk en oorkonde. Namens de Maatschappij voor Handel en Nijverheid overhandigde hij hem verder het vererend getuigschrift en de legmedaille. 98 (0)

Het Zeskant | 1952 | | pagina 8