^Oan het <^B>eMuur GOEDE SPORT STAALT Fri-H- Van de Vereniging „Toonkunst" te Schiedam ontvingen wij de mede deling, dat wij voor onze leden tegen gereduceerde prijzen plaatskaarten kunnen verkrijgen voor de door die Vereniging in het Passage-theater te Schiedam georganiseerde concerten, te geven door het Utrechts Stedelijk Orkest. Wij hebben dit door aanplakking ter kennis van de leden gebracht en verscheidene leden hebben voor het concert van 1 October van het aanbod van Toonkunst gebruik gemaakt. De normale toegangsprijs voor deze concerten bedraagt 2,50; voor onze leden zijn kaarten beschikbaar a 1, Wij verzoeken degenen, die voor de nog komende concerten plaatsbewijzen tegen gereduceerde prijs wensen te ontvangen, zich op te geven bij onze secretaris, de heer Hellemons. Zij ontvangen dan regelmatig bericht wanneer de concerten plaats vinden. Door het opgeven verbinden zij zich niet plaatsbewijzen af te nemen. Secr.: A. Schot, Doggerstraat 27c, Rotterdam Red.; H. L. van Holten, Hargsingel 19, Schiedam Nieuwe leden: G. J. P. v. d. Wolf R. F. A. Koller P. S. J. Oosthof T. Rebel J. G. Jongeneel Nieuwe begunstigers: C. Schilt J. Bezemer H. v. d. Toorn Vrijthoff N. D. Kiele J. J.Bröckling P. C. Weber M. A. A. Overzee De oogst van deze maand valt helemaal niet tegen, 10 nieuwe spelers en 2 begunstigers, daar zit groei in. De mieeste spelers kunnen direct of heel spoedig aan de competitie deelnemen en dan kunnen wij weer wat ruimer ademhalen. De nachtmerrie van onvolledige elftallen zal dus wel tot het verleden gaan behoren. Het mag nog wel even naar voren worden (0) 121

Het Zeskant | 1952 | | pagina 15