UITSLAGEN 20 SEPT. 1952: 2e klasse A B.T.B.Rhoon G.S.S.Grafobor De Nationale—Rozenb. H.C.S.Z.Vlaardingen 2-0 0-0 0-3 1-2 Res. 2e klasse A G.T.B. 2-Gr. Wit R 2 D.O.S. '32—M.V.V. '27 4-0 H.V.O. 3—T.S.B. 2 2—4 Zwaluwen V4Exc. M4 25 Rozenburg 2G.S.S. 2 3—1 H.B.S.S. 3—Vlaard. 2 3-3 Res. 3e klasse E D.V.O. '32 4—H.B.S.S. 6 1-1 Gr. Wit R 4—T.S.B'. 3 Excels. M 6—M.V.V. 3 0-2 De resultaten van onze elftallen zijn beslist niet daverend. Na drie wedstrijden heeft ons eerste één punt en het tweede drie punten behaald, terwijl het derde uit twee wedstrijden nog geen enkel punt verkreeg. Er zal dus hard aangepakt moeten worden. In het volgende nummer hopen wij de standenlijstjes op te nemen. N.D.P.C. 1—G.S.S. 1 2-2 N.D.P.C. 2—G.S.S. 2 0-0 „Zet er nog maar eentje bij," is een standaarduitdrukking bij onze elftal commissie en zo kwamen we dan aan elf reserves bij het vaststellen van de elftallen voor Nootdorp. 33 man voor twee elftallen, het zou niet zo leuk zijn voor de jongens die voor niets meegingen, maar beter vijf teveel dan één te weinig, vonden wij. Toen wij in Nootdorp aankwamen, bleken er precies 22 spelers te zijn! Een heel elftal was weggebleven, met of zonder kennisgeving. Dat ziet er best uit voor de competitie. Als er niet meer dan twee elftallen moeten spelen, kan de elftalcommissie door een politiek van „safety first" nog wel het geluk hebben complete ploegen op de been te brengen, maar wat als er drie elftallen moeten spelen? Moeten wij dan 50 leden aanschrijven om er 33 in het veld te brengen? Dan zullen wij nog heel dikwijls met onvolledige ploegen moeten aan treden en de ellende daarvan is niet te overzien. Men heeft nu eenmaal door zijn lidmaatschap de verplichting op zich genomen iedere Zaterdagmiddag (behoudens bijzondere gevallen) dispo nibel te zijn voor zijn club. Als men voor ieder wissewasje afzegt (of zonder meer wegblijft, wat natuurlijk helemaal fout is) zullen wij voor ieder elftal een reserve-elftal moeten hebben en kunnen wij dus met onze 44 leden maar twee elftallen op de been brengen. En waar moeten wij dan heen met de mensen die toch ook wel eens overschieten? Eens in de maand laten spelen en verder maar reserve zetten. Neen, willen wij dit seizoen wat bereiken, dan zal uit een ander vaatje moeten worden getapt. Dat makkelijke moet maar eens overboord gegooid worden, er moet worden aangepakt, want zonder moeite worden geen resultaten geboekt. Tenslotte was het dan toch nog een aangenaam uitstapje naar de Noot- dorpse renbaan en vooral het tweede (lees derde) elftal heeft zich goed van haar taak gekweten. Aan onze veteraan Bisschop heeft het niet gelegen dat er geen doelpunten kwamen. Wat heeft die man gesjouwd, een voorbeeld voor de jongelui. Met een dergelijk enthousiasme is heel wat te bereiken en wij hopen dat de jongeren hierdoor zullen worden 23 Aug. 1952 (0) 123

Het Zeskant | 1952 | | pagina 17