-k -k - - Üij jeLiciteren er nogal eens naast of over geknald, het was dikwijls raak ook. Onze backs kregen geen schijn van kans tegen deze snelle knapen en daaraan is het te wijten, dat de score zo hoog is opgelopen. Want onze voor hoede en ook de halflinie deden heel aardig werk, wat wel blijkt uit de drie doelpunten, die door ons werden gemaakt. In ieder geval hielden onze jongens tot het einde toe dapper vol. Als wij er in slagen de ver dediging te versterken, kunnen wij nog goede resultaten in de competitie bereiken. VL AARDINGEN 1—G.S.S. 1 2—0 In deze wedstrijd werd nu eens gedemonstreerd hoe een wedstrijd ver loren moet worden. Onze voorhoede bleek onmachtig tot het maken van doelpunten, zij miste de stootkracht om het Vlaardingen-doel in werkelijk gevaar te brengen. Hoewel in de Vlaardingen-aanval meer gevaar school, kwamen ook zij niet tot grote prestaties. Ruststand 00. Ook na de rust vrijwel hetzelfde spelbeeld. Onze voorhoede deed geen grootse dingen. 15 minuten voor het einde wist Vlaardingen de leiding te nemen, terwijl even later de score zelfs werd opgevoerd tot 20. Onze verdediging ging bij de doelpunten niet vrij uit. Hierbij bleef het. Een wedstrijd om maar zo vlug mogelijk te vergeten. G.S.S. 3—M.V.V. '27 3 1—4 Het begon goed en met een hard schot wist Nijveen ons een 10 voor sprong te bezorgen, met welke stand ook de rust inging. In de tweede helft wist M.V.V. de stand geleidelijk om te zetten in 41. Onze voor hoede miste de stootkracht om nog een doelpunt te maken. Wij hebben dus weer verloren, maar het ging toch al beter dan in de vorige wed strijd. Volhouden, jongens! G.S.S. 1—GRAFOBOR 1 0—0 Ook in deze wedstrijd bracht onze voorhoede het niet tot doelpunten. Het gemis van het gehele binnentrio deed zich hier wel voelen. Deson danks kregen onze spelers doelkansen, waarvan de afwerking echter veel te wensen overliet. Steeds weer kon de verdediging van Grafobor ingrijpen. Met lange trappen trachtte Grafobor aan de druk te ontkomen, waarbij zij zich nogal eens van te fors spel bedienden. Hoewel ons doel enige keren in groot gevaar kwam, bleek ook Grafobor niet tot doel punten in staat. Met deze 00 uitslag kunnen dan ook beide partijen tevreden zijn. Langs deze weg zeg ik mede namens mijn vrouw, aan bestuur en leden onze hartelijke dank voor het mooie cadeau, dat wij bij ons huwelijk mochten ontvangen. E. v. d. HOEVEN—DINGEMANS 1 October H. van Veen 22 H. Löke 7 A. J. M. Oosthof 28 P. Weyers 21 P. Koevermans (0) 125

Het Zeskant | 1952 | | pagina 19