die in voorgaande jaren nog niet op de lijst voorkwamen, wel een be wijs, hoe er onder leiding van de heer Spetter gewerkt wordt. De heer Smulders verzocht mevrouw Spetter de dank aan Haar man over te brengen voor hetgeen hij ook dit jaar weer voor Beati gedaan heeft (de heer Spetter kon n.l. niet aanwezig zijn, daar hij momenteel in Zuid- Frankrijk vertoeft). Daarna ging de heer Smulders tot de prijsuitreiking over: le directieprijs K. G. Vrauwdeunt met „schuilend voor de mist"; 2e directieprijs C. A. Kruze met „Scabiosa"; 3e directieprijs F. van Dooije- weert met „het haventje"; le clubprijs P. J. Mulders met „Gustohaven"; 2e clubprijs W. v. d. Wilt met „Landschap Overschie"; 3e clubprijs H. Domselaar met „Het lage land' Eervolle vermeldingen gingen naar: L. de Ruiter met „Maasgezicht"; mej. J. de Groot met „bij ome Jan's schuur"; J. v. d. Berg met „Fuchsia". De firma Venemans, boekhandel H.A.V.-Bankgalerij, had een viertal boeken beschikbaar gesteld voor a. het mooiste landschap; b. het beste stilleven; c. de beste aquarel; d. de beste tekening; welke prijzen resp. werden uitgereikt aan: K. G. Vrauwdeunt, C. Kruze, F. van Dooijeweerth en P. J. Mulders. Na de prijsuitreiking werd nog het woord gevoerd door de Voorzitter der Personeelsvereniging, de heer Wink, die dank bracht aan Beati als afdeling en aan de leden van Beati, die door hun individuele bijdragen het organiseren van deze tentoonstelling mogelijk hebben gemaakt en daarmede tevens zulk een uitnemende propaganda voor de P.V. maken. Voorts dankte hij de Directie voor het beschikbaarstellen van het ma teriaal voor het aankleden van de tentoonstelling, de firma Venemans voor het beschikbaarstellen van de extra-prijzen en de drukkerij Cevado te 's-Gravenhage voor de medewerking bij het drukken van de catalogus. Spreker gaf uiting aan zijn verwachting, dat de tentoonstelling een succes zou worden. En dat is het geworden. Jammer dat 's Zondagsmorgens Pluvius de, scepter zwaaide, want de gehele morgen heeft 't geregend, maar na de middag knapte het weer op en dit was dadelijk te merken, want het (0) 127

Het Zeskant | 1952 | | pagina 21