SCHAAKNIEUWS voorzitter kregen wij notulen en jaarverslag van de penningmeester te horen, die zonder op- of aanmerkingen werden goedgekeurd en bekrach tigd met een stevige hamerslag van de voorzitter, zodat de tafel waarop deze klap viel wel enige tijd uit de cantine zal verdwijnen om gere pareerd te worden. De vergadering liep verder zonder ongelukken af. Bij het punt bestuursverkiezing bleek, dat de animo niet bepaald ge weldig was te noemen. Slechts één lid had zich tenslotte beschikbaar gesteld voor de functie van voorzitter, hij was op de vergadering wegens ziekte verhinderd aanwezig te zijn, doch zijn benoeming werd door de vergadering met dank aangenomen. Die arme man wist natuurlijk niets van hetgeen hem boven het hoofd kwam te hangen. Als zijn naaste medewerkers werden n.l. 2 dames benoemd, resp. als secretaresse en penningmeesteresse. Oh, oh, oh, wat een toer is dat voorzitter, om je aan twee van deze vuren niet te branden, 'het angstzweet zal je beSt nog eens een keertje uitbreken! Sterkte hoor Jan, mocht je soms in de knel komen te zitten, waarschuw mij dan maar, ik ben je man. Bestuurders, wees welkom in ons midden en ik hoop, dat U zult slagen onze bridqeclub groot te maken. Tot de volgende keer, SUCINORI Gusto's Schaakvereniging is Vrijdag, 12 Sept. weer met frisse moed begonnen en wel met het houden van haar jaarlijkse ledenvergadering. Het was een prettige avond en de opkomst was niet onbevredigend. De be sprekingen hadden een vlot verloop. Om te beginnen werd een nieuw bestuur samengesteld, dat er als volgt uitziet: Voorzitter: K. Winkel, Wedstrijdleider: L. B. Rollof, Commissaris Materaal: A. Lemson, terwijl onder - getekende de functie als Secretaris-Penningmeester poogt waar te nemen. In de Bondscompetitie komen wij uit met 2 tientallen. Beide afdelingen komen in de zelfde klasse uit, om reden dat Gusto II dit jaar gepromoveerd is en Gusto 1 op haar plaats is plijven staan. Ook werd aangenomen de massakamp tegen Verschure te Amsterdam. Besloten werd Zaterdag 11 October daarheen te gaan. Als U dit leest is waarschijnlijk deze wedstrijd achter de rug. We hopen, dat we nu eens een kleine overwinning kunnen behalen. Aan het einde van de vergadering werd de ,,eed van trouw afgelegd door alle aan wezigen. Dit was nodig daar in 't verleden vele leden verstek lieten gaan. Voor een gezond verenigingsleven is dat natuurlijk funest. Oud-leden, hoe denken jullie er over? Zullen we het nog eens proberen? Andere schaakliefhebbers, die nog steeds afzijdig staan, zijn van harte welkom. Elke Vrijdagavond kunt II bij ons terecht in de cantine. Er zijn nog wel ieen paar borden over, die om spelers vragen. Nu nog een enkel woord tot de leden. In de Bondscompetitie zal hard gestreden moeten worden, willen we goed uit de bus komen. Schaakt veel thuis en neemt de moeite om wat theorie door te nemen. Dat zal Uw spel peil zeker verhogen en Uw geest verrijken. W. PLANKEN, Secr. 130 (0)

Het Zeskant | 1952 | | pagina 24