GOEDE SPORT STAALT De nieuw gekomen leden zijn hartelijk welkom. Wij hopen, dat U zich spoedig bij ons thuis zult voelen. De wedstrijdleider zal alles doen om het een ieder naar de zin te maken. Mochten de leden iets weten om onze clubavonden nóg gezelliger te maken, dan houdt het Bestuur zich aanbevolen. Hieronder vindt U nog vermeld de heren, die zich tegen ,,Veco" 'goed hebben gedragen. Gewonnen hebben: Roorije, v. Putten, Nieuwenhuis, v. Emmerik, de Groot, Reyders, Hendriks, Lissenberg, Fremery. Remise speelden: Steenhouwer, v. d. Meer, Ncordam, de Jong. P. Secr. A. Schot, Doggerstraat 27c, R'dam W. Red. H. L. v. Holten, Hargsingel 19, Schiedam jfc-aftwmii»» Nieuwe donateurs: G. Mesritz H. P. Kleiss Nieuwe leden: C. P. Eenhoorn C. v. d. Burg J. P. F. Kloosterman J. E. Veenstra L. v. d. Meulen VOETBALLERS MOETEN BETER OPKOMEN Tot onze spijt hebben wij ons genoodzaakt gezien enkele leden voor een bepaalde tijd te schorsen. Deze leden waren zonder kennisgeving wegge bleven en twee van hen reeds meermalen. Wij kunnen dit niet meer door de vingers zien. Hoewel het voor de meesten Uwer vanzelfsprekend is, dat men bij verhindering hiervan kennis geeft aan de Secretaris van de Elftalcommissie, willen wij de enkeling die zich hieraan niet houdt waar schuwen, dat vanaf heden onmiddellijk tot schorsing wordt overgegaan, zender aanzien des persoons. De drie spelers, die wij nu hebben moeten schorsen, kunnen wij slechts node missen, het waren in hun elftal prima krachten, maar wij weten zeker, dat de spelers van hun elftal, die zich door hun ontrouw gedupeerd voelden, deze maatregel van harte zullen toejuichen. Men moet nu eenmaal op elkaar kunnen bouwen, anders kunnen wij onze voetbalschoenen beter aan de wilgen hangen. Wij kunnen ons indenken, dat er op het laatste ogenblik een situatie ont staat, waardoor men niet kan komen en ook geen kans ziet de elftalcom missie hiervan tijdig op de hoogte te brengen. Wat wij ons echter niet kunnen indenken is, dat men dat dan zo maar laat lopen en er niet voor zorgt dat men uiterlijk Maandag zijn verontschuldigingen en verklaring van het geval aan de Secretaris aanbiedt. Men moet dan echter met heel sterke argumenten komen om de Commissie omver te praten. Ook als men als reserve wordt aangeschreven dient men aanwezig te zijn. Sommigen denken dat het niet zo belangrijk is als een reserve wegblijft, maar het is toch duidelijk dat het onverantwoordelijk is als een elftal zonder reserves staat. Bovendien moeten er toch plaatsvervangers zijn als er in de loop van de week afschrijvingen komen. Wel zullen wij er in de toekomst rekening mede houden dat niet steeds dezelfde spelers als reserve worden aangeschreven. Iedereen kan in de loop van de tijd zijn beurt krijgen en wij rekenen er op dat dit sportief zal worden opgenomen. (0) 143

Het Zeskant | 1952 | | pagina 19