iets voorstellen, of ergens een begin mee maken, nee dat kan niet. Allemaal leeuwen en bergen op zijn weg, die hij ziet en die er niet zijn. Op de reis heerlijk in de autobus en fijn genieten! Contactavonden, reuze! Het bestuur, dat met zulke dagen van vroeg tot laat in de weer is om hem eens echte ontspanning te geven, helpen?, nee, geen begrip voor! Het gaat goed zo, het loopt wel! Maar loopt er bij de hele reisdag n kleinigheidje mis, of is er op de contactavond' even stoornis, nee dan Gelukkig zijn er ook anderen, die wel begrip tonen en alles goed vinden. Is dat goed?? Maar niettegenstaande alle gemopper, groeit de P.V. met haar 4 onder afdelingen. Hadden we jaarlijks een reis en een contactavond, nu voor het eerst werd er voor de kinderen een St. Nicolaasfeest georganiseerd, dat af was. Heb zelfs nog geen critiek gehoord vanje weet wel. De reis was ook goed en nu gaan we op de contactavond af, welke 20 Januari a.s. gehouden zal worden. Deze avond zal weer geheel door eigen krachten worden verzorgd, o.a. door de toneelgroep en de nieuwe mondorgelband. Deze is voortgekomen uit de oude, die ten onder ging aan conservatisme en toch van alle kanten werd geprezen. Hoe bestaat het? Maar deze nieuwe' band moet niets anders dan lof toegezwaaid worden, naar de oude gerekend dan altijd. Zet hem op, verzorgers van de contactavond. Laat het af zijn! Ben ik goed ingelicht, dan komt de band met de nieuwste nummers en voert de toneelclub het stuk „de Haan kraait Victorie", op. Hopenlijk behoeft de criticus van de vorige contactavond nu niet te schrijven, „mits onder goede leiding" en „enkele goede krachten zou dit wel nodig zijn, dan gerust de puntjes op de i mijnheer HH Leden, het bestuur heeft ook nog iets in petto vooro neelaat ik niet vooruit lopen op het voorstel van ons P.V. bestuur als deze be grijpen wat ik bedoel, dan geloof ik dat zij een mooie propagandastunt hebben gemist. En nu leden van de P.V., de sportclub Gusto, de Toneelclub, de Hengel- verreniging, de Mondorgelclub, waar blijft de copie voor Het Zeskant, die tevens propaganda voor jullie is? 5 Verenigingen! Elke maand 1, dat is dus 1 op 5. Dit moet kunnen. Een leuk voorval op de repetities, visser latijn en leuke voorvallen op het groene tapijt. Waar blijven de verslagjes? Laat niet alles op de secretarissen aankomen. Deze verzetten al werk zat. Gelooft U het niet? Probeer het maar eens!! Bij voorbaat dank!! B. B. 8 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 14