Sportclub „GUSTO" Slikkerveer Velen vroegen mij of de club failliet of de secretaris zoek was. Nu, geen van beiden gelukkig. Het is mij door allerlei omstandigheden moeilijk geweest verslagjes in te sturen. Nu, hier volgt dan in het kort een verslag vanaf de jaarvergadering tot heden. Dit jaar is niet zo vlot verlopen als de vorige jaren. Voor de afgelopen zomeravondcompetitie zag het bestuur zich genoodzaakt met 1 elftal in, te schrijven en niet zoals verleden jaar met 2. Oorzaak hiervan was, dat verschillende spelers-leden niet mee konden doen, daar zij voor hun eigen vereniging moesten uitkomen. Dus hielden wij maar 1 elftal over en dan nog niets eens een sterk. Toen puntje bij paaltje kwam en wij een wedstrijd hadden gespeeld, konden de spelers, die eerst niet konden, niet verdragen, dat onze geel-blauwe kleuren zo schamel voor de dag kwamen. Gevolg? Scheve gezichten. Logisch? Uit clubbelang moesten wij deze spelers opnemen. We werden er sterker door. Maar het was te laat om met een 2e elftal in te schrijven. Jammer jongens, maar volgend jaar iets vlugger met een besluit en dit dan volhouden, of het zwart dan wit is. Dan zal er een beter onderling begrip komen en het bestuurswerk een eind verlicht worden. De 3e plaats in de competitie was ons deel. Wij schijnen nu eenmaal de pechploeg te zijn. Als we al de pech tot heden nog eens in geluk zien verkeren, dannou dan komt de beker nog eens in de kast. Een reis was er dit jaar niet bij. Ondanks alle moeite, die er voor gedaan is. Op de bevrijdingsdag speelden we een wedstrijd tegen de Hengelvereniging. De voorzitter van de visvangers zei later tegen mij: zijn jullie soms een bal kwijt? Welnee, wij niet. Nu dan moet er wat klei achter in mijn hoofd zitten, maar ik denk dat het een bal is. En stijf! Maar al met al een aardige wedstrijd met veel gepingel van onze kant en hard werken van de vismannen. Later visten wij een wedstrijd tegen de Hengelvereniging. Nu was de eer geheel aan hen. Als één van ons een waterbewoner verschalkte joeg hij de andere op de vlucht met zijn vreugdegegil van: „Ik heb er een, Kees!" De wisselbeker, welke wij voor deze jaarlijks terugkerende wedstrijden hebben ingezet is dus voorlopig eigendom van de hengelaars. Verder werd het bestuur nog gewijzigd door uittreden van Opmeer. Kok werd penningmeester en het nieuw gekozen bestuurslid Mak, 2e voorzitter. In Januari wordt onze jaarvergadering geehouden, A. Jansen voorz., B. Boomgaards Secr. en H. Kok, penn., treden dan af. Dit is dan mijn verslag en vermoedelijk een van de laatste, welke ik in 1952 heb geschreven. Kerstdagen en Nieuwjaar zijn reeds voorbij, als dit verslag U onder ogen komt. Dus wens ik namens alle bestuursleden aan allen die ons een goed hart toedragen een gelukkig 1953. Secr. B. B. (0) 9

Het Zeskant | 1953 | | pagina 15