crL0i/ jeliciteren Wij kunnen onze voetballers node missen, maar het bestuur stelt toch meer prijs op spelers, die misschien wat minder capaciteiten bezitten, maar trouw zijn aan hun vereniging, dan op prima spelers waar niet op ge rekend kan worden. Wij kunnen en zullen een dergelijke houding niet toestaan, want zo gaat de geest uit de ploeg en de vereniging te gronde. Het is heel jammer dat het jaar 1952 alzo in een mineurstemming moest eindigen, 1952 dat ons toch het kampioenschap van de 3e klasse en de promotie naar de 2e klasse bracht, een feit waar wij toch trots op kunnen zijn. En als wij in 1953 met goede voornemens bezield zijn, kunnen wij nog meer successen behalen. Maar dan ook allemaal, niet één uitge zonderd, aanpakken. De donkerste dagen zijn nu voorbij en wij hopen dat het weer ook wat medewerking zal verlenen om onze competitie regelmatig te doen verlopen. Wij gaan weer een betere tijd tegemoet, dat staat vast. Met deze gedachte gaan wij het nieuwe jaar in, hopende dat het ons nieuwe successen zal brengen. Maar belangrijker is nog dat wij sportieve en prettige wedstrijden zullen spelen en dat een sfeer van vriendschap in onze vereniging zal heersen, zelfs als het succes ontbreekt. Als alles goed' gaat, ja dan is er al gauw een aangename sfeer, maar als het niet zo goed gaat is men zo gauw geneigd om de medespelers als de oorzaak van het falen te beschouwen en dit hun ook te verwijten. Het is duidelijk dat er dan weinig voor nodig is om de geest in een elftal totaal te ver giftigen, waardoor successen helemaal uitblijven, afgezien van het feit dat er hoe langer hoe minder animo is om zijn Zaterdagmiddag tussen die .kankeraars" door te brengen. Hecht meer waaro'e aan Uw eigen fouten dan die van Uw medespeler, probeer die te verbeteren en speel zo goed mogelijk. Bestuur en Redactie wenst onze leden deze geest toe in het jaar 1953. Moge dit jaar U geven waar ge op hoopt, zowel op het voetbalveld als in het dagelijks leven. Red- Uitslagen 27 December 1952: 2e Klasse A G.S.S.—D.O.S. '32 2—3 H.C.S.Z.Rozenburg 04 GrafoborM.V.V. '27 0—1 G.T.B.De Nationale 2 winstp. in mindering voor Na. Res. 2e Klasse A Rozenburg 2T.S.B. 2 23 Res. 3e Klasse E Zwaluwen V.P.Sunlight 3 2 winstp. in mindering voor Sunl. G.S.S. 3—D.V.O. '32 4 3—2 Nico v. d'. Brugge 3 Januari A. Smits 18 G. v. d. Berg 21 (0) 15

Het Zeskant | 1953 | | pagina 21