„GUSTO's SCHAAKCLUB" GAAT U SCHAKEN TOT OVERWINNING? Met dit bovenstaande, heb ik gelijk de kern van de zaak te pakken. Bent U al aan 't Schaakmatten geweest? U weet wel dat proefnummer dat uitgereikt is. Nu, als U de stof serieus opgenomen heeft, gebeuren er vandaag of morgen nog wonderen in onze vereni ging- Zó veel is er toch wel te leren. Met goede voornemens zijn we dit jaar begonnen en voor de schaakclub hebben we een flinke portie op zij gezet. Dit verwachten wij vanzelf van onze trouwe leden, die onze clubavonden bezoeken. Maar hoe staat het met die leden, die eigenlijk hun geld weg gooien aan het lidmaatschap en zelden of nooit komen. Die profiteren niet van ons studiemateriaal, omdat wij alleen ons geld besteden om de schaak club groot te maken. Dus heren, herzie Uw levensprogramma en komt voortaan Vrijdagsavonds naar ons clubgebouw. Ik verzeker U dat het daar gezellig is! We zitten wel heel de avond op de klok te kijken en vallen er veel slachtoffers, maar dat hoort nu eenmaal bij het spel. Om nog even op het nummer van Schaakmat terug te komen, ik hoop dat U er winst mee maakt. In ieder geval verwachten wij van een ieder, dat hij zijn mening te kennen geeft. Mogelijk zijn er nog andere richtingen op dat gebied, die wij kunnen inslaan. In ieder geval Schaakt U Tot Overwinning. Ons Competitieprogramma voor de maand Februari luidt: 6 Febr. Gusto IS.C.S. 2 25 Febr. S.B.O. 2Gusto I. Amstelbron Broersvest. 20 Febr. Gusto IITediro II. P. 16 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 22