JUBILEUM L. B. ROLLOF De crasseur, L. B. Rollof, sloot de rij voor dit jaar van een hele reeks jubilarissen. Ook hij herdacht op 2 December j.l. het feit, dat hij 40 jaar jaar geleden bij Werf Gusto in dienst trad. Zoals bij ons gebruikelijk, werd hij door chefs, bazen en collega's op 1 December gehuldigd. Namens het Dorusfonds sprak de Heer v. d. Blom de jubilaris toe, terwijl de Heer Wiegel dit deed namens het personeel. Zij lieten hun woorden vergezeld gaan van enkele fraaie geschenken, terwijl Mevr. Rollof bloemen in ont vangst mocht nemen. De volgende dag werd onze jubilaris en zijn echtgenote door de Directie gehuldigd. Hier sprak de Heer N. Conijn Sr. hem toe en overhandigde hem de oorkonde en een geschenk onder couvert. Namens de Mij. voor Nijver heid en Handel voerde Mr. Hovingh het woord en schonk hem de leg- medaille en het Vererend Getuigschrift van genoemde Maatschappij. Hier zij nog vermeld, dat de Heer Rollof voor zijn 40-jarige trouwe diensten werd vereerd met de bronzen medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. RECTIFICATIE In het verslag over de huldiging van de Hr. Schwagermann (Zeskant Dec. 1952 zijn helaas een paar storende fouten geslopen, welke wij hierbij gaarne herstellen en waarvoor wij onze verontschuldiging aanbieden. Er staat o.m. vermeld, dat het woord gevoerd werd door de Heer Linkels, dit moet echter zijn: de Heer Folst. Ook werd abusievelijk vermeld, dat de jubilaris met de bronzen medaille, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau. Hem werd echter de zilveren medaille toegekend. Red. 2 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 8