Lil I Ei VELE 3e CONTACTAVOND van de Personeelsvereniging „G U S T O" te Slikkerveer Deze derde contactavond werd ditmaal gehouden in de „Electrozaal" te Slikkerveer, welke zaal zich, wat de outillage betreft, beter leent voor dergelijke gelegenheden dan de tot nu toe gebruikte. Na de opening door de voorzitter trad eerst het mondharmonicaclubje „Anchors Away" op, dat op verdienstelijke wijze enkele populaire nummers ten beste gaf en verder voor een muzikale omlijsting zorgde. Dit groepje wist er met zijn muziek en zang een goede stemming ia te brengen. Het toneelgezelschap dat nog naamloos is, voerde vervolgens het stuk „De Haan kraait victorie" op, een stuk bestaande uit 4 bedrijven en dat de lotgevallen behandelt van een familie die jarenlang haar bestaan in de schoenenbranche heeft gehad en nu door concurrentie dreigt failliet te gaan. De opvoering was weliswaar niet geheel vlekkeloos, maar dit nam niet weg dat het publiek de spelers, die allen hun beste krachten hadden gegeven, met dankbaar applaus beloonden. De waardering voor het gebodene werd trouwens ook nog beklemtoond door de voorzitter, die zijn woorden vergezeld deed gaan met bloemen voor de vrouwelijke en een rokertje voor de mannelijke spelers. Hierna kwam de verloting aan de beurt, waaraan fraaie prijzen waren verbonden, waarvoor de Secretaris der P.V., de Hr. v. d. Linden, vanaf deze plaats een woord van dank toekomt. Hij heeft er bijna een paar schoenen mee versleten om alle prijzen bij elkaar te krijgen. De Hr. N. Conijn Jr., die met zijn echtgenote de avond bijwoonde, sprak enkele woorden van dank tot bestuur en medewerkenden. Hij verrichtte toen de trekking. Wij kunnen wel zeggen dat deze contactavond goed is geslaagd en dat iedereen na afloop voldaan huiswaarts keerde. 22 (0)

Het Zeskant | 1953 | | pagina 12